Donald Trump vyhlásil bojkot firmy, zakazující zaměstnancům pravicové symboly. Stačilo pár minut a dala zpátečku

02.09.2020 17:47 | Zprávy
autor: AZy

V americké společnosti Goodyear, která vyrábí pneumatiky, měli podle médií „školení o diverzitě“. Co to přesně znamená? V podstatě byli pracovníci poučeni: Na pracovišti nesmíte nosit oblečení se symboly podporujícími policii, republikánskou stranu, Donalda Trumpa nebo třeba slogan „Na všech životech záleží“. Jiné symboly ale naopak nevadí.

Donald Trump vyhlásil bojkot firmy, zakazující zaměstnancům pravicové symboly. Stačilo pár minut a dala zpátečku
Foto: Repro Youtube Bílého domu
Popisek: Donald Trump se obouvá do "drzého" novináře

Povoleny jsou samozřejmě naopak symboly hnutí Black Lives Matter nebo symboly s LGBTQ tematikou. Snímek slajdu z této prezentace vyfotil jeden ze zaměstnanců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

EU

Dobrý den, vím, že dost kritizujete EU. Ale jste pro naše vystoupení z ní nebo myslíte, že je EU dobrá, jen v ní rozhodují špatní politici a podle mě bohužel mnohdy hlavně ti, které vlastně nikdo nevolil. Je podle vás EU reformovatelná nebo ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

17:45 Maďarsko z ČT? Jiná realita. V ulicích klid, pak přišla noc

Zatímco část evropských médií líčí Maďarsko jako zemi na pokraji úpadku, realita v ulicích Budapešti…