Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový

25.09.2020 15:35

Chladnější dny se blíží a s nimi i topná sezona. Pokud jste nuceni zvažovat výměnu vašeho plynového kotle nebo chcete úspornější a ekologičtější spotřebič, pak vás bude určitě zajímat nabídka pražských plynařů.

Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový
Foto: Pražská plynárenská
Popisek: Plynový kotel - ilustrační foto
reklama

Pražská plynárenská aktuálně nabízí svým zákazníkům příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní od renomovaných značek Viessmann, Buderus či De Dietrich. K tomu přičtěte akční slevu nákupu vč. instalace až cca 20 tisíc. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro stávající i nové zákazníky, kteří na základě čerpané výhody prodlouží dobu, po kterou budou odebírat plyn od společnosti PP. Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nedostatek finančních prostředků můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské - Modrou pyramidou (www.ppas.cz/financovani).

Podobně je Pražská plynárenská nápomocná svým zákazníkům i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení společnost nabízí i těm, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně, neboť jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 410 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Komerční článek
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Čekají nás nejtěžší tři týdny epidemie, varuje datový analytik. JIP lůžka po celé zemi jsou zaplněná...

19:49 Čekají nás nejtěžší tři týdny epidemie, varuje datový analytik. JIP lůžka po celé zemi jsou zaplněná...

„Umře více lidí, ekonomiku to poškodí více a vir to nezastaví...“ komentuje na svém facebooku aktuál…