Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový

25.09.2020 15:35

Chladnější dny se blíží a s nimi i topná sezona. Pokud jste nuceni zvažovat výměnu vašeho plynového kotle nebo chcete úspornější a ekologičtější spotřebič, pak vás bude určitě zajímat nabídka pražských plynařů.

Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový
Foto: Pražská plynárenská
Popisek: Plynový kotel - ilustrační foto

Pražská plynárenská aktuálně nabízí svým zákazníkům příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní od renomovaných značek Viessmann, Buderus či De Dietrich. K tomu přičtěte akční slevu nákupu vč. instalace až cca 20 tisíc. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro stávající i nové zákazníky, kteří na základě čerpané výhody prodlouží dobu, po kterou budou odebírat plyn od společnosti PP. Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nedostatek finančních prostředků můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské - Modrou pyramidou (www.ppas.cz/financovani).

Podobně je Pražská plynárenská nápomocná svým zákazníkům i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení společnost nabízí i těm, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně, neboť jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 410 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

reklama

autor: Komerční článek

Tomio Okamura byl položen dotaz

zemědělství

Mluvíte o likvidaci našeho zemědělství. Ale jak vysvětlíte, že zisky zemědělců rostou? Mě přijde, že si stěžují neoprávněně. Jediný, kdo tady trpí, jsme my, a to kvůli vysokým cenám potravin. A podle mě jsou na vině i zemědělci nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jsem fašista, provokoval Zeman po setkání s Ficem a Orbánem. A toto předcházelo

19:20 Jsem fašista, provokoval Zeman po setkání s Ficem a Orbánem. A toto předcházelo

Bývalý prezident Miloš Zeman se v úterý po schůzi premiérů zemí visegrádské čtyřky setkal s Robertem…