„Pokud je Miloš Zeman Donaldem Trumpem nadcházejících českých prezidentských voleb, Jiří Drahoš je Hillary Clintonovou. Žádný další pravděpodobný kandidát není tak jednoznačným představitelem establishmentu jako Drahoš, nepočítaje samozřejmě samotného Zemana,“ konstatoval Best.
Dodává také, že komunisté Drahošovi natolik důvěřovali, že ho v polovině osmdesátých let pustili na roční pobyt v Hannoveru. „Ví, co se od něj očekává, což z něj činí přirozeného nástupce 4.0 předchozích tří českých prezidentů,“ zmínil.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vef
Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?
Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?
Další články z rubriky

13:42 „Musíme dál zadržovat Rusko.“ Černochová odstrašuje Putina
S blížícími se volbami ministryně obrany Jana Černochová (ODS) v podcastu Šafr s Paličkou zhodnotila…
- 11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší
- 9:14 „Nebojím se, vyměníme Fialovu vládu.“ Okamurovi vyhrožují vraždou
- 7:15 Chce „střílet a věšet vlastizrádce“? Pollert v šoku ze slov spoluobčana
- 21:10 Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy
- 20:00 Město Nohavici, ne Fialy. Ostrava řeší problémy z Bruselu