FOTO Konvičkovci v akci: Hlavně se nebát. Díky Slovensko, díky, Maďarsko

24.09.2015 7:50

Originálním způsobem se rozhodli poděkovat Slovensku a Maďarsku za jejich postoj k uprchlické krizi zástupci iniciativy Islám v ČR nechceme. K plotům ambasád zmíněných států položili květiny a děkovné nápisy v řeči daného státu a také v angličtině. Iniciativa o tom informovala na svém facebookovém profilu.

FOTO Konvičkovci v akci: Hlavně se nebát. Díky Slovensko, díky, Maďarsko
Foto: IVČRN
Popisek: Členové sdružení IVČRN byli v Olomouci napadeni dvěma desítkami muslimů, na místě zasahovala policie
reklama

„Chceme, aby naše vláda hájila hranice stejně srdnatě, jako to dělá Maďarsko. Chceme, aby se naše vláda postavila k rozhodnutí EU o povinných kvótách tak odvážně, jako Slovensko,“ napsala inciativa na sociální síti.

Zároveň české vládě IVČRN poděkovala za to, že její zástupci pro kvóty nehlasovali. Vzhledem k časovým možnostem lidí z iniciativy se nestihlo stejným způsobem poděkovat Rumunsku. „Velvyslanectví je v Nerudovce, udělejte to prosím někdo za nás!“ vyzvala iniciativa na Facebooku.

Celý text příspěvku na facebookovém profilu iniciativy Islám v ČR nechceme:

Naše poděkování Slovensku a Maďarsku.

Chceme, aby naše vláda hájila hranice stejně srdnatě, jako to dělá Maďarsko. Chceme, aby se naše vláda postavila k rozhodnutí EU o povinných kvótách tak odvážně, jako Slovensko.

Děkujeme vládě, že nehlasovala pro kvóty. Nestihli jsme poděkovat za hlasování proti kvótám Rumunsku, už se stmívalo. Velvyslanectví je v Nerudovce, udělejte to prosím někdo za nás!

Když budeme stát při sobě, neprohrajeme. Každý z nás může udělat, na co má síly - žádná práce není malá, malé je čekat, jak to za nás někdo vyřeší. Začněte hned - stačí vyvěsit vlajku, vyrobit letáčky, připnout odznak na triko... a hlavně se nebát. Je to na nás.

Thank you, Hungary.

Thank you, Slovakia.

Thank you, Romania.

United we stand, divided we fall.


Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

20:13 Noví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše

Komentátorka Karolina Stonjeková varuje před vlnou „nových mladých komunistů“. Avšak nemyslí jimi čl…