Faltýnek promluvil o odchodu Vokřála z ANO. Doufá, že to není kvůli porážce v hnutí

02.06.2020 18:18 | Zprávy
autor: vef

Rána z čistého nebe. Tak mluví o konci bývalého brněnského primátora Petra Vokřála v hnutí ANO šéf poslaneckého klubu babišovců Jaroslav Faltýnek. Píšou o tom Novinky.cz.

Faltýnek promluvil o odchodu Vokřála z ANO. Doufá, že to není kvůli porážce v hnutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Faltýnek

Faltýnek pro server Novinky.cz mimo jiné uvedl, že doufá, že za koncem Vokřála v hnutí ANO není skutečnost, že prohrál bitvu o zrušení tří brněnských kandidátek. Vokřál sám ke svému konci říká, že mu vadí politikaření v hnutí a napojení některých lidí na podsvětí. 

„Neumím se srovnat s tím, že se velrybaří lidi, účelově se mění bydliště jen proto, aby někdo někde mohl být členem či na kandidátce,“ zdůvodnil Vokřál svůj odchod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Catering

Tvrdíte, že jste catering za skoro 20 mega podědila po předchozí vládě, ale smlouvu jste podepsala vy. Proč? Proč podepisovat něco, s čím máte problém? Co by se stalo, kdybyste ji nepodepsala? Byly tam třeba nějaké sankce nebo něco podobného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Matěj Gregor jde proti neziskovkám novým argumentem

7:21 Matěj Gregor jde proti neziskovkám novým argumentem

Mladý poslanec Motoristů Matěj Gregor popsal, o co koalici ANO, SPD a Motoristů jde ve věci zákona o…