Fuck You! Fridrichová, Záruba a radní ČT byli plesat. A mysleli na Soukupa

27.01.2019 15:44

Člen rady České televize Zdeněk Šarapatka, je znamý tím, že dlouhodbě kritizuje nejen Hrad, ale také známého podnikatele, majitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa, který se zase s oblibiou naváží do České televize, a nejednou si vzal na paškál i Šarapatku. A protože jejich spory neutichají, poslal mu nyní radní ČT zajímavý facebookový vzkaz. Toho se v následně diskusi chytla i novinářka a spisovatelka Alexandra Alvarová a bylo veselo.

Fuck You! Fridrichová, Záruba a radní ČT byli plesat. A mysleli na Soukupa
Foto: Facebook.com
Popisek: Zdeněk Šarapatka s generálním ředitelem ČT Petrem Dvořákem

Rivalita mezi TV Barrandov a Českou televizí je známá již dlouho. Jaromír Soukup se do Zdeňka Šarapatky pustil několikrát, obviňoval ho například z toho, že se pokouší přisát na rozpočet veřejnoprávní stanice. Velmi rád se totiž ve svých pořadech věnoval tématu hospodaření Česká televize, kterou označil za „nejbizarnější instituci“, alespoň z pohledu daňového poplatníka. Kromě toho Šaraptku často velmi kritizoval za to, jak mluví o prezidentovi Miloši Zemanovi a o premiérovi Andreji Babišovi.

Anketa

Zvažujete, že budete volit Jaromíra Soukupa?

65%
hlasovalo: 24689 lidí

Není proto divu, že Šarapatkovi ze slov šéfa TV Barrandov zůstává hořká pachuť v ústech. Několikrát si ze Soukupa utahoval a útočil na něj prostřednictvím sociálních sítí, kde například psal, že Soukup „trpí vzteklinou“ a je to „nebezpečný hradní králík“.

A válka pokračuje. Tentokrát Šarapatka využil příležitost a na plese České televize, který se konal v Praze v Obecním domě, se spolu se svými kolegy, s redaktorkou ČT24 Norou Fridrichovou a s hokejovým komentátorem Robertem Zárubou zvěčnili a připsali rovnou i pozdrav, který se Soukupovi jistě líbit nebude.

Šarapatka jízlivě k snímku adresovánému šéfovi TV Barrandov připsal, že „2921 pražských kavárníků zdraví z plesu ČT barrandovského miliardáře z chatrče“. Za to ještě doplnil čínské znaky a „pro Jaryna“ připojil i google překladač, aby případně zjistil, že v anglickém překladu se jedná o slova „fuck you“ (seru na tebe).

Tento vzkaz neušel pozornosti české novinářky žijící v Kanadě Alexandře Alvarové, která je autorkou knihy Průmysl lži pojednávající o dezinformacích, mj. že smyslem dnešních falešných zpráv není prosazení lži, ale prosazení světonázoru, že pravda neexistuje. Na příspěvek reagovala se slovy, že Soukupovi z toho „asi praskne žilka“, načež ji Šarapatka upozornil, že „... tomu praskla už na porodním sále“.

Fotogalerie: - Jednání o rozpočtu Prahy

Jednání zastupitelstva hlavního města. Na programu...
Jednání zastupitelstva hlavního města. Na programu...
Jan Čižinský
Jednání zastupitelstva hlavního města. Na programu...
Pavel Richter
Jednání zastupitelstva hlavního města. Na programu...

Alvarová mu dala za pravdu a dělala si srandu, že se na to bohužel přišlo ale až v dospělosti. „Tutlala to čínská chůva,“ dodal k tomu pobaveně radní ČT, který pak v diskusi ještě ironicky zopakoval Soukupova slova o tom, že Česká televize je přece hnusná a zatuchlá instituce.

Jestli se bude dál šéf TV Barrandov hodiny ve svých pořadech věnovat fungování veřejnoprávní televize, potažmo praktikám Šarapatky, se musí nechat diváci překvapit. Majitel televize v současnosti moderuje jedenáct pořadů. Před pár dny však avizoval, že řadu z nich plánuje zrušit.

Jednat se má o diskusní pořady Aréna Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup LIVE a také Týden podle Jaromíra Soukupa. Přesný termín zrušení pořadů ještě jasný není. Jako hlavní důvod Soukup uvedl, že ho nebaví už prázdné „tlachání“ politiků a přiznal, že to suvísí i se založením hnutí LIST Jaromíra Soukupa, kvůli kterému odmítli účast v pořadech zástupci ODS i TOP 09.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Důchodci jsou vysmátí!“ nadával občan ministryni Schillerové. Ta si ho podala

18:28 „Důchodci jsou vysmátí!“ nadával občan ministryni Schillerové. Ta si ho podala

Z PROFILŮ Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) odpovídala čtenářům serveru ParlamentníListy…