Hamáček předal nové budovy dopravním policistům na jihu Moravy

27.09.2020 13:35 | Zprávy

Dopravní policisté z Chrlic a Podivína mají nové policijení budovy. Ty jim předal ministr vnitra a předseda ČSSD. Stavba, která byla zahájena před rokem, nahradila staré a nevyhovující prostory. Jan Hamáček o tom informoval na facebooku.

Hamáček předal nové budovy dopravním policistům na jihu Moravy
Foto: repro Facebook
Popisek: Předseda ČSSD Jan Hamáček

Obě starší budovy patřily mezi jedny z nejhoších v celé zemi. Podle ministra vnitra zde policisté pracovali v podmínkách, které byly hygienicky závadné. Budovy původně sloužily jako zařízení staveniště a komfort byl zoufalý.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Dotace

Pane Babiši, proč se nevzdáte čerpání všech dotací? Jste jedním z nejbohatších lidí u nás, podle mě je vůbec nepotřebujete.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

20:31 Britský papiňák vybuchl. Evropa nezvládla migraci, zaznělo

Brutální útoky ve Velké Británii a nefunkční migrační politika Evropské unie byly hlavními tématy ne…