Heger už zase jezdí na kole. Z nemocnice odešel na revers

27.07.2011 8:52

Ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09) byl v noci na úterý hospitalizován v českobudějovické nemocnici. Udělalo se mu špatně při výletě na kole. Jenže Heger přesně v duchu neposlušného pacienta podepsal revers a když opustil nemocnici, sedl opět na kolo a jel zřejmě zpátky na Lipno, kde tráví dovolenou. Blesk jej v sedle kola dokonce i vyfotil.

Heger už zase jezdí na kole. Z nemocnice odešel na revers

Bulvární deník píše, že Hegerovi náhlá slabost zkomplikovala začátek vládních prázdnin. Ty odstartovaly v pondělí.

„Normálně na to netrpím, ale tentokrát jsem to přes den přetáhl na kole. Dojeli jsme kolem sedmé, osmé na chatu a asi v deset se mi udělalo blbě," vyprávěl Blesku Heger včera v poledne.

Deník však popisuje, že ještě o dvanáct hodin dřív to s ním nevypadalo dobře. Heger totiž omdléval a na Lipno pro něj musela přijet dokonce i záchranka. „V nemocnici byl při vědomí a komunikoval s okolím," popsal pak jeden ze svědků. Jeho stav ale dle deníku zřejmě nebyl příliš vážný - nejspíš šlo jen o vyčerpání.

Udělali mu CT a další vyšetření

„Víme o tom. Noc strávil v nemocnici v Českých Budějovicích, ale nemělo by jít o nic vážného. Teď už se cítí dobře," potvrdil Blesku mluvčí ministerstva zdravotnictví Vlastimil Sršeň.

„Heger prošel během úterý sérií preventivních vyšetření a nakonec se rozhodl nechat na vlastní žádost z nemocničního ošetření propustit. Dokonce se rozhodl pokračovat v dovolené na Šumavě," uzavřel zdravotní eskapády Blesk.

„Udělali mi cétéčko a nějaká další vyšetření a vše je v pořádku," poznamenal k tomu sám ministr. Na Lipně prý chce zůstat ještě do konce týdne  první srpnový týden si ovšem prý vyhradil pro vnoučata.

Heger je znám jako velký sportovec. I když mu je 63 let, věnuje se cyklistice, veslování, plavání i turistice. Tím patří mezi nejsportovněji založené politiky. Na kole jezdí často dokonce i do práce.

I přes prodělanou nevolnost na dovolené se chce ale ministr dál věnovat sportu. „Zanedbával jsem ho a teď už přece jenom mám něco trošičku natrénované. Tak už to půjde líp," uzavřel ministr. Blesk k fotografii Hegera na kole připsal titulek: "Dvanáct hodin poté, co ho v noci na včerejšek odvezla záchranka do nemocnice, už ministr zase šlapal do pedálů."

Čtěte také:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: olb

Nenecháme Vás padnout!!

Jak jste to myslel pane Fialo?Pokud vím tak nic neděláte pro to,aby se tak nestalo.Ba právě naopak děláte vše pro to aby Čeští občané padly přímo na H.... tedy na ústa.Peníze ze státní kasy sypete Ukrajině a Ukrajincům,je třeba pomáhat ale ne na úkor občanů České republiky.Mám tři děti všchny poctiv...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

20:02 Nový ministr školství Balaš: Děkan plzeňských práv, co podivně přijal „osobnost“ Jana Rumla

Hnutí STAN vybralo za nového ministra školství právníka Vladimíra Balaše. Někdejší ředitel Ústavu st…