Hnusný pohled: Konvičkovci ráno šokovali Prahu akcí proti islámu. Ale takovou jinou. Zde je FOTO

12.08.2015 9:35

Příznivci Bloku proti islámu a iniciativy Islám v ČR nechceme (IvČRN) uspořádali dnes ráno na několika místech hlavního města Prahy akci, prostřednictvím níž chtějí upozornit na nebezpečí, které dle jejich názoru představuje islám pro Evropanky.

Hnusný pohled: Konvičkovci ráno šokovali Prahu akcí proti islámu. Ale takovou jinou. Zde je FOTO
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace proti islámu a uprchlíkům na Palackého náměstí
reklama

Anketa

Je dobře, že se rozdělilo Československo?

24%
76%
hlasovalo: 10923 lidí

„Dnes ráno jsme na Klárově, u metra Lužiny, na Jiřího z Poděbrad a Karlově náměstí v Praze rozmístili busty ukamenovaných žen jako připomenutí islámského barbarství a násilí páchaného na ženách,“ informuje v tiskovém prohlášení mluvčí IVČRN Artur Fišer.

Fišer připomíná, že muslimům jejich víra přikazuje celou řadu skutečností, které jsou ovšem v protikladu k evropským hodnotám. „Začíná to předsedou muslimských obcí, který vykládá v televizi, že ženy mají polovinu mozku, pokračuje nuceným zahalováním, domácím násilím, které je výslovně nařízené v Koránu, pokračuje ženskou obřízkou, následují vraždy ze cti a končí to veřejným kamenováním znásilněných žen,“ vypočítává mluvčí protiislámské iniciativy. Naše společnost se dle něj musí probudit dříve než západní Evropa, kde se prý omezená práva žen, ženská obřízka a vraždy ze cti staly každodenní realitou.

Lidé kolem Bloku proti islámu a IvČRN dle mluvčího doufají, že podobnými akcemi lidem otevřou oči dříve, než se k nám dostane „islámské barbarství“ a že se tak Češi nebudou muset dívat na opravdové kamenování, nebo číst v novinách, že jejich soused zabil svou dceru kvůli pokřivené „cti“.