Holec: Tohle nenapadlo ani komunisty. Proč mít větší strach z Fialy, než z Konečné

03.10.2025 13:16 | Komentář

„Jestli nechcete komunisty ve sněmovně, neměli jste nikdy volit Fialu,“ soudí Petr Holec. Komunisty, kteří už byli mimo parlament, vrací do hry totální neschopnost premiéra, který si neumí ani cvaknout lístek na metro, ale zaváděl věci, kterých se báli i ti komunisté.

Holec: Tohle nenapadlo ani komunisty. Proč mít větší strach z Fialy, než z Konečné
Foto: Xaver Live
Popisek: Petr Holec

Petr Holec se považuje za antikomunistu, ale přesto se dnes více než Kateřiny Konečné bojí Petra Fialy. Už proto, že je to právě jeho neschopnost, co vrací komunisty do sněmovny, ze které už zmizeli.

„Jestli nechcete komunisty ve sněmovně, neměli jste nikdy volit Fialu a udělat ho premiérem! Ten člověk si totiž neumí ani cvaknout lístek v metru, jak už teď bohužel taky víme,“ poznamenává Holec k žertovnému momentu z finále volební kampaně, když Jana Černochová vzala premiéra do veřejné dopravy, ale zasekli se hned u turniketů.

Současný projekt Kateřiny Konečné podle něj není žádným komunismem, ale běžnou konzervativní levicí, která stále bohatou KSČM využívá jen jako záložnu pro financování kampaně.

Poznamenává, že KSČ seděla přes třicet let v demokratickém parlamentu a nestalo se nic špatného. Strana byla tak nebojovná, že to začalo vadit i jejím vlastním voličům. Přesto „Fiala a jeho média i umělecký cirkus mnohdy krmený z veřejných peněz teď najednou straší referendem o našem členství v NATO“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Hůe, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseHůe , 03.10.2025 14:01:45
Nemohu se dočkat chvíle kdy Fialova banda spadne do propasti dějin!

|  20 |  0

Další články z rubriky

„Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

20:31 „Zase utekli“. Okamura potkal v Berlíně štáb ČT, má to natočené

Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura (SPD) se v pátek 26. června 2026 během dvoudenní konferen…