Hudebník Laco Déczi bez servítků o Karlu Gottovi i o národu: Češi vědí ho*no!

24.05.2019 10:06

Česko-slovensko-americký hudebník Laco Déczi je znám tím, že pro ostré výrazy nechodí daleko. Znovu to potvrdil, když se rozhovořil o politice 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Češi, kteří současného pána Bílého domu kritizují, prý vědí „hovno“.

Hudebník Laco Déczi bez servítků o Karlu Gottovi i o národu: Češi vědí ho*no!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

Laco Déczi se narodil na Slovensku, mluví česky a už víc než tři desítky let žije ve Spojených státech. Ač sám emigrant, jednoznačně podporuje protiimigrační politiku současného amerického prezidenta Donalda Trumpa.

„Lidi mi tady říkají, že to je blb a takový ty český názory. To mi připadá jako když pes štěká na měsíc. Oni vědí úplný hovno o tom, jak to tam je,“ nešetřil v rozhovoru pro Reflex.cz tvrdými slovy hudebník. „To je člověk, který co říká, tak to všecko uskutečňuje,“ zastal se Trumpa. Americký prezident prý skutečně snižuje daně, na rozdíl od předchozích prezidentů.

„Předtím to sliboval ten černoch, teda on nebyl černoch ten Obama, on to byl polomuslim. Ten to sliboval, pak to sliboval Bush a nikdo to neudělal, jenom on. On je pravdomluv,“ oceňoval Trumpovu politiku Déczi.

Americký prezident podle Décziho dělá chytrou politiku. Nezavírá prý hranice všem přistěhovalcům. Jen dává jasně najevo, že stojí pouze o vzdělané pracovníky. „Ale když přijde Arab, co ten umí,“ kroutil hlavou Déczi. „Oni neumějí nic, ten spí doma, má pět manželek a to je všechno,“ přisadil si ještě.

Nijak zvlášť nešetřil ani Karla Gotta. Toho prý prosil, aby mu pomohl s útěkem z Československa, ale Gott mu prý nepomohl. „On byl s těma komunistama dost spojenej. Ono mu to vyhovovalo a byl slavnej,“ prohlásil nekompromisně Déczi.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

17:26 Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

Ekonomka Markéta Šichtařová přivítala fakt, že obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování byl…