Hulvát Kalousek čelí trestním oznámením, řekla Klasnová. A ministr opět pálí

09.04.2012 12:51

Místopředsedkyně VV Kateřina Klasnová označila ve svém prohlášení ministra financí Miroslava Kalouska za hulváta, který čelí mnoha trestním oznámením. Strážce státní pokladny v rozhovoru pro Novinky.cz kontroval prohlášením, že Klasnová pouze potvrdila jeho slova o Véčkařích.

Hulvát Kalousek čelí trestním oznámením, řekla Klasnová. A ministr opět pálí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek

Ministra financí nadzvedlo především tvrzení Klasnové o tom, že je vystaven mnoha trestním oznámením. Oznámení na jeho osobu totiž podali právě členové VV, zejména odstoupivší místopředseda Tomáš Jarolím.

"Vyjádření paní místopředsedkyně Klasnové stoprocentně potvrzují má slova o Věcech veřejných. Podávat na někoho účelová křivá trestní oznámení jenom proto, abych ho pak mohl veřejně osočovat, že trestním oznámením čelí, to je ukázka toho nestoudného politického stylu Věcí veřejných, který musí skončit," řekl ministr v rozhovoru pro Novinky.cz.

V sobotním vyjádření pro deník Právo Kalousek prohlásil, že Věci veřejné jsou organizovaným zločinem v politice a Klasnová reagovala připomenutím na ministra financí podaných trestních oznámení.

"Nevím, zda si to paní místopředsedkyně uvědomuje, ale její vyjádření jen potvrdilo má slova o nich. Tohle je přesně ten politický styl Věcí veřejných. Tohle je smysl jejich nestoudného politického stylu - mít obrovské máslo na hlavě, útočit na jiné a chtít řešit jejich problémy, jenom aby si nikdo nevšímal problémů mých," zdůraznil v pondělí Kalousek.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: bob

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Snažíte se jako ministryně zprostředkovat mír nebo to považujete za nereálné?

Paní ministryně, snažíte se nebo budete se snažit mezi Ruskem a Ukrajinou iniciovat mírová jednání? Přijde mi, že tu probíhá jen válka ve zbrojení, což se obávám, že nemůže skončit dobře. Co když Putin fakt použije jaderné zbraně? Vždyť on už několikrát ukázal, že je šílenec!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš právě vytáhl věc proti ČT. Zavřít Hamplovou, padlo. A velký strach

20:14 Babiš právě vytáhl věc proti ČT. Zavřít Hamplovou, padlo. A velký strach

Po porážce ANO v senátních volbách se ozývá lídr hnutí Andrej Babiš. Obytňák, se kterým objížděl Čes…