Hulvát Kalousek čelí trestním oznámením, řekla Klasnová. A ministr opět pálí

9. 4. 2012 12:51

Místopředsedkyně VV Kateřina Klasnová označila ve svém prohlášení ministra financí Miroslava Kalouska za hulváta, který čelí mnoha trestním oznámením. Strážce státní pokladny v rozhovoru pro Novinky.cz kontroval prohlášením, že Klasnová pouze potvrdila jeho slova o Véčkařích.

Hulvát Kalousek čelí trestním oznámením, řekla Klasnová. A ministr opět pálí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek
reklama

Ministra financí nadzvedlo především tvrzení Klasnové o tom, že je vystaven mnoha trestním oznámením. Oznámení na jeho osobu totiž podali právě členové VV, zejména odstoupivší místopředseda Tomáš Jarolím.

"Vyjádření paní místopředsedkyně Klasnové stoprocentně potvrzují má slova o Věcech veřejných. Podávat na někoho účelová křivá trestní oznámení jenom proto, abych ho pak mohl veřejně osočovat, že trestním oznámením čelí, to je ukázka toho nestoudného politického stylu Věcí veřejných, který musí skončit," řekl ministr v rozhovoru pro Novinky.cz.

V sobotním vyjádření pro deník Právo Kalousek prohlásil, že Věci veřejné jsou organizovaným zločinem v politice a Klasnová reagovala připomenutím na ministra financí podaných trestních oznámení.

"Nevím, zda si to paní místopředsedkyně uvědomuje, ale její vyjádření jen potvrdilo má slova o nich. Tohle je přesně ten politický styl Věcí veřejných. Tohle je smysl jejich nestoudného politického stylu - mít obrovské máslo na hlavě, útočit na jiné a chtít řešit jejich problémy, jenom aby si nikdo nevšímal problémů mých," zdůraznil v pondělí Kalousek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: bob
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pompeo na Hradě: Nebývalá urážka hlavy státu, povšiml si generál

20:07 Pompeo na Hradě: Nebývalá urážka hlavy státu, povšiml si generál

Šéf americké diplomacie Mike Pompeo se ve středu odpoledne setkal s prezidentem Milošem Zemanem. Pre…