Jakub Janda, ten pornoherec! Zeman zaútočil na neziskovky při jednání vlády. To stojí za to

19.09.2018 10:11 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman ve středu navštívil jednání vlády. Při něm pronesl projev, týkající se zejména tématu státního rozpočtu, který byl hlavním tématem vládního zasedání. A prezident si nebral servítky - pustil se zejména do některých organizací, které v nedávné minulosti z rozpočtu odčerpávaly značné množství peněz.

Jakub Janda, ten pornoherec! Zeman zaútočil na neziskovky při jednání vlády. To stojí za to
Foto: Hans Štembera
Popisek: Projev prezidenta Miloše Zemana na podporu vyslovení důvěry vládě

Prezident především ocenil seškrtání schodku rozpočtu z padesáti miliard na čtyřicet. Z vlastní zkušenosti promluvil o tom, že když je schodek moc velký, tak si ministři příliš „vyskakují“, že by mohli urvat ještě více.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Mám dotaz

Možná vám přijde hloupý, ale jaký je rozdíl, jestli třeba muniční iniciativu řeší státy NATO sólo nebo to bude řešit NATO jako celek? Mě to přijde stejné, jen zaobalené jinak. Děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlé dědictví Rakušana na vnitru. Podívejte se, s čím má být konec

4:44 Zlé dědictví Rakušana na vnitru. Podívejte se, s čím má být konec

S příchodem nové vlády by se měla uzavřít kapitola justice plná kontroverze. Za panování Víta Rakuša…