Jana Nagyová měla dnes přijít do Senátu. Nepřijde, nikdo ji tam nečeká

14.08.2013 7:58 | Zprávy
autor: dkr

Přítelkyně bývalého premiéra Petra Nečase Jana Nagyová měla navštívit Senát, jenže senátoři nejeví velký zájem o setkání s ní. Podle Lidových novin jim Nagyová měla popsat své zatýkání a podmínky ve vazbě. Senátor Jiří Čunek dnešní návštěvu odložil na příští týden.

Jana Nagyová měla dnes přijít do Senátu. Nepřijde, nikdo ji tam nečeká
Foto: Repro Foto: ČT
Popisek: Senátor Jiří Čunek v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo

Právě dnes dopoledne měla Nagyová senátorům popsat okolnosti svého zatčení a zacházení s ní po zadržení. LN připomínají, že v době, kdy byla Nagyová v ostravské vazební věznici, chtělo pět senátorů za ní jet a prozkoumat podmínky jejího pobytu ve vazbě. Teď, když už je stíhaná na svobodě, mohla přijít rovnou do Senátu a vše politikům důkladně popsat. Jenže, jak píší LN, na setkání s ní se dnes chystali pouze dva senátoři, a to Jiří Čunek (KDU-ČSL) a Milan Pešák z ODS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

16:42 „Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

Spolek Věci zásadní v komentáři pro ParlamentníListy.cz připomíná dva roky od tragické střelby na FF…