Jaromír Štětina oslavil Banderu

15.10.2017 21:24 | Zprávy
autor: vef

Europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina se na svém facebookovém profilu vyjádřil k ukrajinskému zločinci a vrahovi Stepanu Banderovi.

Jaromír Štětina oslavil Banderu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Štětina

„15. 10. 1959 je den památky Stepana Bandery. Ten den byl v Mnichově zavražděn agentem KGB,“ poznamenal ve svém příspěvku Štětina. Na Ukrajině je podle jeho slov považován za významného bojovníka za samostatnost.

„Nemůžeme se tvářit, že neexistoval,“ sdělil. 

Stepan Bandera byl jeden z vůdců ukrajinského národního hnutí na západní Ukrajině a předseda OUN a později i UPA, která během a po skončení druhé světové války bojovala za vytvoření Ukrajinského státu. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

SMS

To takto ,,vyjednáváte“ s každým? Myslíte, že když budete ,,vyjednávat“ tak, jako jste předvedl s prezidentem, že něčeho pozitivního dosáhnete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vy jste neskutečný dobytek.“ Hřib ve sněmovně rozzuřil poslankyni ANO

20:44 „Vy jste neskutečný dobytek.“ Hřib ve sněmovně rozzuřil poslankyni ANO

Poslanecká sněmovna v pátek podpořila v prvním čtení novelu stavebního zákona, která má zrychlit a z…