Jen vakcíny? Už v lednu možná přijde velká změna, prozradil odborník

25.11.2021 16:22 | Zprávy
autor: nab

Imunolog Zdeněk Hel promluvil o lécích, které by mohly být účinným nástrojem v boji pro epidemii koronaviru. V pořadu Rozstřel prozradil, že dorazit by k nám mohly už v lednu.

Jen vakcíny? Už v lednu možná přijde velká změna, prozradil odborník
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Profesor imunologie Hel

„Obrovská naděje je nyní ve vývoji nových léků,“ hovořil Hel o vyvíjeném léku, který znemožňuje viru jeho množení, druhý lék štěpí bílkoviny viru, které mu umožňují se vůbec poskládat. „Jsem optimista a věřím, že někdy na začátku příštího roku budou tyto léky široce dostupné, a tím pádem budeme moci léčit všechny pacienty, se kterými si momentálně nevíme rady,“ věří Hel.

Původní zdroj ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Vy-EU zaspala

Na to jste přišel až nyní? Nemyslíte, že EU zaspala snad ve všem? A že to hlavní, co se jí daří je destabilizace sama sebe?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

17:22 A občané mají mlčet? Odpověď Seznamu a dalším, co si stěžují na Babiše

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci, hodnotí mediální analytička a lektorka Alena Maršálková dopis 21 š…