Jen velmi nerada jsem se nechala naočkovat, prozradila Dagmar Havlová

09.05.2021 8:38

Někdejší první dáma Dagmar Havlová dala najevo, že v očkování proti nemoci covid-19 moc nevěří. Ale nakonec se prý přece jen naočkovat nechala. Zdůraznila však, že tak činila jen velmi nerada.

Jen velmi nerada jsem se nechala naočkovat, prozradila Dagmar Havlová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dagmar Havlová s ředitelem Národního divadla Janem Burianem

Druhá manželka prvního českého prezidenta Václava Havla Dagmar Havlová ve svých 68 letech prozradila, že se sice nechala očkovat proti koronaviru, podřídila se celku, ale činila tak jen velmi nerada.

„Mám za sebou první vakcinaci. Nerada. Velmi nerada, ale podřídila jsem se celku. Vím, že jsou jiné varianty virů, nejsou to mutanti – a proto mě tato asi příliš neochrání. Třeba ano. A vás taky,“ napsala na Instagramu svým podporovatelům Havlová.

Po očkování se prý potýkala s horečkou, ale sama to přičítá tomu, že neodpočívala. Místo toho dál ze všech sil pracovala. Ale teď jí není dobře.

Očkování v Česku zrychluje. Momentálně se mohou k očkování přihlásit lidé starší padesáti let a jen za čtvrtek bylo naočkováno přes 81 tisíc lidí.

Dagmar Havlová promluvila

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Josef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jen aby to systém zvládl, obává se sociolog. Pochvala Babišovi s Fialou kvůli třetí dávce

22:11 Jen aby to systém zvládl, obává se sociolog. Pochvala Babišovi s Fialou kvůli třetí dávce

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a designovaný premiér Petr Fiala (ODS) dnes bok po boku vyzvali …