Jiří Drahoš mlčí. A...

24. 1. 2018 10:21

Odpůrci i příznivci Jiřího Drahoše na sociálních sítích čile komentují úterní první televizní střet obou kandidátů. První se po jeho výkonu hrozí jeho případného zvolení, druzí útočí na všechny kolem, zejména na dramaturgii TV Prima. Jediný, kdo zarytě mlčí, je i třináct hodin po debatě samotný kandidát.

Jiří Drahoš mlčí. A...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Duel kandidátů na prezidenta Jiřího Drahoše a Miloše Zemana v Hudebním divadle Karlín

První prezidentská debata Miloše Zemana a Jiřího Drahoše proběhla v úterý večer za mimořádného zájmu. Po jejím skončení bylo na příznivcích Jiřího Drahoše patrné zklamání. Někteří z nich přímo přiznávali, že bývalý šéf Akademie věd nepodal v duelu s prezidentem optimální výkon.

Jiní fanoušci Jiřího Drahoše se ke kandidátovu výkonu nevyjadřovali, místo toho se zaměřili především na kritiku televize Prima za zvolený formát, případně si ulevovali posměšnými komentáři k Miloši Zemanovi a jeho podporovatelům.

Jediným, kdo před svými fanoušky a celý světem o debatě zarytě mlčí, je sám kandidát Jiří Drahoš. Ten se tváří, jako by žádná debata vůbec neproběhla.

Na oficiálním kandidátském Facebooku Jiřího Drahoše se ve chvíli vydání tohoto článku, tedy 24.1.2018 v 09.21, což je třináct hodin po skončení debaty, neobjevila jediná zmínka o tom, že by setkání před kamerami televize Prima vůbec proběhlo. Posledním příspěvkem je fotogalerie z „kontaktní kampaně“ v pražské Lucerně a podpora od modelky Taťány Gregor Kuchařové.

„Včera jsem se svými dobrovolníky v pražském kině Lucerna zakončil kontaktní kampaň. Bylo mi ctí, že mě přímo na pódium přišli pozdravit mí bývalí soupeři, pánové Michal Horáček, Marek Hilšer a Pavel Fischer. Marek Hilšer připomněl velmi emotivní situaci, kdy mi po vyhlášení výsledků prvního kola v La Fabrice předal srdce, které chce donést na Hrad. Udělám proto všechno, co je v mých silách; na Hrad patří srdce, ne žluč,“ objevilo se na Drahošově Facebooku k akci, na kterou podle zjištění ParlamentníchListů.cz měli přístup pouze někteří Drahošovi příznivci.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

StarDance: Konec Fridrichové komentoval Robert Záruba. „Gól“ neřval, šlo o politiku. A Soukup...

7:32 StarDance: Konec Fridrichové komentoval Robert Záruba. „Gól“ neřval, šlo o politiku. A Soukup...

Může za vyřazení Nory Fridrichové ze StarDance špatný výkon, nebo spiknutí fanoušků Ortelu? Moderáto…