Jiří Ovčáček otevřeně promluvil o svém vztahu s Milošem Zemanem

08.04.2015 11:03

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček prozradil svůj vztah s Milošem Zemanem. Řekl, že vždy konzultuje s prezidentem předtím, než začne hovořit, jelikož prý nemůže mluvit sám za sebe. Ovčáček byl přítomen na přednášce fakulty sociálních věd UK, kde se mu studenti kladli nejrůznější otázky. Píše se na serveru Lidovky.cz.

Jiří Ovčáček otevřeně promluvil o svém vztahu s Milošem Zemanem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček

Tázajícím se studentům prozradil například, že už ho prakticky nic nemůže překvapit za tu dobu, co pracuje jako hradní mluvčí. Na veškeré otázky jim tak odpovídal s přehledem.

Jiří Ovčáček sdělil studentům, že sdílí veškeré názory Miloše Zemana, jinak by to prý ani nefungovalo. „Ještě nikdy jsem se nesetkal s tím, že bych s nějakým jeho stanoviskem nesouhlasil,“ řekl Ovčáček. Prý jen výjimečně poradí prezidentovi s vyjádřením vyčkat, či zvolit o něco mírnější slova.

Celý text zde

Hradní mluvčí prý se Zemanem sleduje každý den televizní zprávy, kde si vyměňují názory a probírají různá témata. „Bavíme se klidně i dlouhé hodiny o filmech, o knihách, o všem možném. Někdy mě i pozve na večeři,“ řekl Ovčáček. Je prý s Milošem Zemanem přítomen například i při procházce v lese.

Ovčáček na přednášce také prozradil, že si s prezidentem tykají, Zemana prý považuje za svého přítele. Dle něj je to velice otevřený člověk, který prý umí pochválit, ale i zkritizovat. Miloš Zeman tak prý sleduje každou jeho tiskovou konferenci. Píšou LN.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ste

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co to? Co Putin? Pohyby čerstvých zbraní a vážné zprávy Terezy Spencerové o Sýrii

9:20 Co to? Co Putin? Pohyby čerstvých zbraní a vážné zprávy Terezy Spencerové o Sýrii

Analytička Tereza Spencerová rozebrala na svém facebookovém profilu světové dění. Mimo jiné se věnov…