Josef Klíma, bývalý parťák Radka Johna, se vrací

11. 12. 2013 10:56

Známý publicista Josef Klíma se vrací na televizní obrazovky. Od konce ledna bude mít na televizi Prima vlastní autorský pořad „Očima Josefa Klímy“. ParlamentníListy.cz o tom informovala mluvčí televize Prima Jana Mrákotová. Klíma vešel do povědomí širší veřejnosti především pořadem Na vlastní oči, na kterém spolupracoval s Radkem Johnem.

Josef Klíma, bývalý parťák Radka Johna, se vrací
Foto: tan
Popisek: Novinář Josef Klíma

„S publicistickou  show Očima Josefa Klímy se budou diváci setkávat pravidelně každý týden ve středu, ve 21.30 hodin po oblíbeném seriálu Cesty domů, a to již od 22. 1. 2014,“ uvedla mluvčí.

„Jde o můj vlastní autorský projekt, jehož základem je sonda do duše našeho národa. Obsah a forma pořadu budou překvapivé, základem formátu je moje letité úsilí pomáhat lidem," přibližuje novinku Klíma.

„S Josefem Klímou jsme o tomto formátu dlouho diskutovali a připravovali jeho spuštění nezávisle na jeho dalších aktivitách. Příznivou shodou okolností tak našim divákům, kteří si tohoto famózního publicistu přáli mít zpět na Primě, můžeme v předstihu nadělit prima vánoční dárek v podobě této pozitivní zprávy. Moc nás to těší a přejeme novému pořadu hodně nadšených diváků," dodala Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pašeračka Tereza si myslela, že kurvením bude bezpracně bohatá, řekl PL Schwarzenberg. Jako „nesčetné české holky“

14:40 Pašeračka Tereza si myslela, že kurvením bude bezpracně bohatá, řekl PL Schwarzenberg. Jako „nesčetné české holky“

Karel Schwarzenberg se pro ParlamentníListy.cz vyjádřil k případu Češky, kterou v Pákistánu za pašov…