Kader a Nurretin. To není milostný příběh: Uvázal jí oprátku a táhl ji v Německu po asfaltce v autě, v němž seděl jejich malý syn

22.11.2016 7:42

Omotal ženě kolem krku na prst tlusté lano, druhý konec přivázal k tažnému zařízení auta a vláčel ji 250 metrů po asfaltové i dlážděné silnici. Obrázek případu, který se stal v Německu, v obci Hameln v Dolním Sasku. Jak píší německá média, šlo o německé občany kurdského původu, patřící do dvou větších rodin.

Kader a Nurretin. To není milostný příběh: Uvázal jí oprátku a táhl ji v Německu po asfaltce v autě, v němž seděl jejich malý syn
Foto: M.Kutilová
Popisek: Na hranicích s IS

Jak uvádí policie, za celým případem podle všeho stojí neshody ve vztahu. „Každý ve městě je v šoku,“ uvedl pro německý server Local mluvčí policie Thomas Wahmes. Čin byl podle něj velmi brutální. 

Osmadvacetiletá žena Kader K. skončila v nemocnici s životem ohrožujícími zraněními. Našel ji náhodný kolemjdoucí, který přivolal pomoc. Osmatřicetiletý pachatel Nurretin B. se pak sám přihlásil policii, své motivy zatím nesdělil. Hrůzné na celém činu je mimo jiné i to, že po celou dobu seděl v autě i jejich syn, dvouletý Cude.

Původní text ZDE.

Případ zaujal také hnutí Islám v ČR nechceme, jež jej okomentovalo na Facebooku. „Romeo a Julie, multikulti verze. Mohamed pro změnu nechal roztrhnout židovku dvěma velbloudy. To se bude na UMPRUM líbit. Možná pan rektor prohlásí zase něco o tom, že neměla provokovat,“ rýplo si hnutí. Německo se podle něj rychle mění na islámskou džungli. 

Anketa

Vadilo by vám, kdyby učitelé vaše děti ve škole přesvědčovali, že je třeba přijímat uprchlíky?

98%
2%
hlasovalo: 20912 lidí

„Nebýt to tak blízko, můžeme si uvařit kafe, koupit dortík a se zájmem sledovat jeho konec. Takhle zblízka je to ale spíš horor... Necháme politiky, aby tyhle barbary nastěhovali i k nám?“ otázali se. 

Celý příspěvek hnutí Islám v ČR nechceme:

Romeo a Julie, multikulti verze. Mohamed pro změnu nechal roztrhnout židovku dvěma velbloudy. To se bude na UMPRUM líbit. Možná pan rektor prohlásí zase něco o tom, že neměla provokovat.

Jak vám asi došlo, pochopitelně se jednalo o „neněmce“, jen Novinky to jaksi „opomněly“ uvést. Německo se rychle mění na islámskou džungli. Nebýt to tak blízko, můžeme si uvařit kafe, koupit dortík a se zájmem sledovat jeho konec. Takhle zblízka je to ale spíš horor... Necháme politiky, aby tyhle barbary nastěhovali i k nám?

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

14:02 Říkám mladým, se*te na Piráty. Za komunistů byl velký nákup za dvě stovky, teď se všechno zdražuje. Vojtěch Filip přijel domů na jih

„Budu volit komunisty, jsou sociální. Říkám i našim mladým, s.rte na Piráty! Dříve za dvě stovky vel…