Kalousek a Feri si dělali legraci z Heleny Vondráčkové. Její manžel sahá po žalobě

16.09.2017 16:37

Manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal zuří. Na 15. září byl naplánován koncert jeho ženy, ale byl zrušen. Na billboardech se objevil nápis, že koncert byl zrušen pro nezájem. Michal s tímto tvrzením zásadně nesouhlasí. A už vůbec se mu nelíbí, že informaci o „zrušení pro nezájem“ šířili po sociálních sítích politici TOP 09 Miroslav Kalousek a Dominik Feri. Žádá po nich omluvu. Kalousek už zareagoval.

Kalousek a Feri si dělali legraci z Heleny Vondráčkové. Její manžel sahá po žalobě
Foto: archiv fanklubu Heleny Vondráčkové
Popisek: Helena Vondráčková s dortem se svojí podobiznou
reklama

Zpěvačka Helena Vondráčková, která se na české hudební scéně pohybuje od šedesátých let minulého století, měla na 15. září 2017 naplánován koncert. Jenže na něj nedošlo. Prodalo se jen 388 lístků. Pořadatel akce Radim Masný nechal proto na billboardy přidat nápis „Koncert zrušen pro nezájem“. Tím ovšem naštval Martina Michala.

„Radim Masný měl podle smlouvy uzavřené s naší agenturou letos v únoru nejpozději deset dnů před koncertem, naplánovaným na pátek 15. září, zaplatit plnou cenu za umělecký výkon. To ale neudělal, proto jsme od smlouvy odstoupili a částku nyní vymáháme. Nápis „Koncert zrušen pro nezájem“, který následně pan Masný nechal nalepit na billboardy a plakáty v Opavě a v okolí, se tak nezakládá na pravdě,“ píše se v prohlášení agentury MM Praha. Informoval o tom server Echo24.cz.

Masný si však trvá na tom, že koncert byl zrušen pro nezájem. Počet prodaných lístků podle jeho názoru mluví sám za sebe. Proti slovům Martina Michala se ohradil v Deníku.

Informace o zrušení koncertu začala zatím žít vlastním životem. Na sociální síti sdíleli fotografii billboardu s nápisem „Koncert zrušen pro nezájem“ Dominik Feri a jeho stranický šéf, předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Ten k fotografii přidal i komentář. Má za to, že Vondráčková nepořádá koncerty, ale „trapnou show“. „Především nevím, proč tomu říká koncert. Na koncertě jsem byl například včera v Rudolfinu. Tahle trapná show není koncert, ale estráda,“ okomentoval vystoupení Vondráčkové Miroslav Kalousek na Twitteru.

Server iDnes.cz přinesl informaci, že Martin Michal okamžitě požadoval od obou politiků omluvu, neboť trvá na tom, že koncert její ženy nebyl zrušen pro nezájem. Vedle omluvy proto bude požadovat i odškodné. Kalousek mu ovšem přes server Expres.cz obratem vzkázal, že se omlouvat nehodlá. „„Napsal jsem, co si myslím. Je to můj názor, nikomu ho nevnucuji, a tím to mohu celé uzavřít. Rozhodně nemám proč a za co se omlouvat,“ řekl Kalousek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miroslav Kalousek si utahuje z OSN. Mnozí mu dají za pravdu

22:14 Miroslav Kalousek si utahuje z OSN. Mnozí mu dají za pravdu

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se pohoršuje nad tím, s jakými nápady – v době,…