Kalousek vyzval Dominika Haška ke kandidatuře na prezidenta

06.02.2020 9:54

Hokejový brankář Dominik Hašek se poslední dobou velmi zostra obouvá do premiéra a předsedy hnutí ANO Andreje Babiše (ANO). Za to si dokonce vysloužil výzvu od předsedy poslaneckého klubu TOP 09 Miroslava Kalouska.

Kalousek vyzval Dominika Haška ke kandidatuře na prezidenta
Foto: Facebook
Popisek: Dominik Hašek
reklama

Hašek na svém twitterovém účtu reagoval na zprávu premiéra Andreje Babiše, který byl dle svých slov překvapen, jak vypadají hokejové stadiony extraligových týmů. „Stadion Luďka Čajky ve Zlíně je po Litvínově další, který potřebuje rekonstrukci. Je zastaralý a nevyhovující. Vedení města má v plánu stadion modernizovat. Celkem to vyjde na 524 mil. Kč,“ napsal Babiš.

Anketa

Byl by Dominik Hašek dobrý prezident?

2%
98%
hlasovalo: 32485 lidí

„A já jsem překvapený, že se nestydíte, bývalý StBáku, na jakémkoli stadioně vůbec ukázat. Prosím, každého trenéra, vedoucího (a rodiče), aby dětem vysvětlili, co to byla StB a kdo je a byl Andrej Babiš. Je to podstatné pro budoucnost naší země a našeho hokeje. Děkuji Vám,“ odvětil velmi zostra Hašek.

A já jsem překvapený, že se nestydíte bývalý StBáku na jakémkoli stadioně vůbec ukázat. Prosím, každého trenéra, vedoucího (a rodiče), aby dětem vysvětlili, co to byla StB a kdo je a byl @AndrejBabis . Je to podstatné pro budoucnost naší země a našeho hokeje. Děkuji Vám. https://t.co/gRyztBok9C

— Dominik Hasek (@hasek_dominik) February 5, 2020

Na tento tweet pak reagoval velmi rázně předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. „Hašek na Hrad!!!“ vyzval českého gólmana. „Děkuji, ale v tuto chvíli mám jiné cíle,“ odvětil Hašek.

Anketa

Chcete, aby byl Donald J. Trump znovuzvolen prezidentem USA?

64%
15%
hlasovalo: 6753 lidí

Již v minulých dnech se do Babiše Hašek pustil. A to přímo sdílením oficiálního tweetu Úřadu vlády, kdy Babiš popisoval svoji návštěvu Litvínova a diskuzi s vedením hokejového klubu.

„Fuj, hnus, zvracím. Prosím pana StBáka Andreje Babiše, aby se nepřibližoval k mému nejmilovanějšímu sportu hokeji, kterému jsem zasvětil 40 let svého života. Nechci, aby český ‚národní‘ sport byl jakkoli poskvrněn Vaším jménem. Mimochodem, chyběl jste dnes opět v Parlamentu!!!“ uvedl Hašek.

Fuj, hnus, zvracím. Prosím pana StBáka @AndrejBabis , aby se nepřibližoval k mému nejmilovanějšimu sportu hokeji, kterému jsem zasvětil 40 let svého života. Nechci, aby český “národní” sport byl jakkoli poskvrněn Vaším jménem. Mimochodem, chyběl jste dnes opět v parlamentu!!! https://t.co/CiGX8ASTit

— Dominik Hasek (@hasek_dominik) January 30, 2020

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vypadá to, že si někdo přeje, aby tu opravdu byli nemocní a mrtví... Okamura varuje před věcmi, které se přehlížejí

18:02 Vypadá to, že si někdo přeje, aby tu opravdu byli nemocní a mrtví... Okamura varuje před věcmi, které se přehlížejí

ROZHOVOR Vláda nebyla připravena na podzimní vlnu koronaviru, třebaže se vědělo, že přijde. A občané…