Kašlu na tebe, Babiši, rozhodl se k akci řezník. A další se přidávají

8. 4. 2015 11:03

Živnostníci nespokojení s politikou hnutí ANO a jeho šéfa Andreje Babiše založili na Facebooku skupinu, prostřednictvím níž projevují nesouhlas s přítomností ANO na české politické scéně. Svůj názor na ministra financí a jeho partaj dávají živnostníci najevo také veřejně vyvěšováním plakátů, kterými zákazníky informují o bojkotu výrobků Babišových firem.

Kašlu na tebe, Babiši, rozhodl se k akci řezník. A další se přidávají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Staronový předseda hnutí ANO Andrej Babiš

Jedním z těch, kteří si na svoji provozovnu vyvěsili plakát informující o tom, že Babišovy výrobky se zde nevedou, a pokud je zákazníci přece jenom na provozovně najdou, dostanou je zadarmo, je řezník Michal Pavlíček z Klatov. Své rozhodnutí bojkotovat výrobky firem patřících ministru financí a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi okomentoval na Facebooku tím, že v jeho řeznictví platí jeho zákony a zákony jeho zákazníků, nikoliv ty Babišovy.

Pro Živnostenské listy pak Pavlíček uvedl: „Celý život jsem se živil poctivě a ani soudruzi mě nepřiměli ušpinit si svědomí členstvím u nich za příslib možnosti studovat. Nejsem tedy inženýrem, zůstal jsem řezníkem. Avšak řezníkem s čistýma rukama. A proto ani Bureš s celou svou squadrou Faltýnků mě nezastraší. To všem slibuju. Zavřít můžou, pustit musí.“

Foto Pavlíčkova protestu ZDE

K Pavlíčkovi se přidávají i další nespokojení živnostníci. Plákat oznamující bojkot Babišových výrobků visí rovněž ve wellness relax areálu v Hnačově či kavárně Tony caffé na Praze 4 Modřanech. Tam už prý neberou ani Babišovy tiskoviny.

Plakát ke shlédnutí ZDE 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Krach Štětiny: Je zle. Výčitky, zloba, dokonce „penisy“

12:01 Krach Štětiny: Je zle. Výčitky, zloba, dokonce „penisy“

Mezi těmi, kdo se nyní budou poroučet z Evropského parlamentu, je i Jaromír Štětina, který kandidova…