Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

18.07.2019 17:26

Ekonomka Markéta Šichtařová přivítala fakt, že obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování bylo staženo. Jeden ze symbolů hnutí MeToo se hroutí. Ekonomka by prý ale ráda věděla, kdy se zhroutí i další rudé hrůznosti a kdo zaplatí lidem, které tyto hrůznosti poškodily.

Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ekonomka Markéta Šichtařová

Agentura AP uvedla, že bylo staženo obvinění slavného herce Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování osmnáctiletého mladého muže. Obvinění Spaceymu zkomplikovalo hereckou kariéru. Spacey zmizel z několika filmů. Neobjevil se ani v poslední řadě seriálu Dům z karet, což fandové hlasitě kritizovali.

Ekonomka Markéta Šichtařová rozhodnutí americké prokuratury přivítala. Ukázalo se podle ní, že aktivisté ještě nemohou kdekomu zasahovat do života. Jen by prý ráda věděla, kdy dostanou podobnou stopku i další rudé nápady lidí, kteří si myslí, že vědí lépe než vy, jak máte žít své životy, jak máte vychovávat své děti, kdy se máte vrátit do práce, kam smíte cestovat, aby ubylo turistů, a tak podobně.

„No dobrý, no… Tak tedy #MeToo začíná už pomalu požírat své vlastní děti, jak jsme samozřejmě (skoro) všichni čekali… potud dobré. Ale co další záležitosti, které taky vymysleli ptáčkové stejného rudého ražení? Co odškodné za zničené karburátory kvůli příměsím z řepky? Co odškodné za děti odebrané rodičům? Co odškodné za vysušenou krajinu způsobenou dotační politikou? Všechno má stejného jmenovatele: představu, že někdo může beztrestně zasahovat jiným do života. Kdy i tady revoluce začne požírat revolucionáře?“ otázala se.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvé

20:33 Na to nemáte právo! Klaus ml. má vzkaz pro Mináře a připomíná mrtvé

Ve středu 21. srpna si na řadě míst České republiky lidé i politici se svými projevy připomněli okup…