Kdyby dnes Šimek a Krampol vystoupili s výrazem "ty žluťásku", děti z Hate Free, umělce a Halíka by to rozpálilo do běla, odhaduje bloger

07.07.2016 19:25

Nad tím, co by se stalo, kdyby dnes vystoupil v divadle Jiří Krampol a Miloslav Šimek se scénkou Surio Mário a používali výraz „Ty žluťásku“, se na svém blogu na serveru iDNES.cz zamýšlí bloger Jiří Vítek.

Kdyby dnes Šimek a Krampol vystoupili s výrazem "ty žluťásku", děti z Hate Free, umělce a Halíka by to rozpálilo do běla, odhaduje bloger
Foto: Archiv J. Vítka
Popisek: Jiří Vítek

Domnívá se, že by to dnes „rozpálilo děti z Hate Free, uměleckou scénu a jistě i kněze Halíka do červena a možná i do běla“.

Celý text je ZDE

Předpokládá, že by se našel štědře placený právník z „nějaké parazitní neziskovky, který by si chtěl ‚vytahat‘ triko na této dvojici“. „Prostě hodně křičet, být vidět, aby přiteklo z Bruselu minimálně o nulu více než minule,“ podotýká Vítek.

Připomíná, že to není ani čtvrt století, kdy byl autor těchto scének Miloslav Šimek společností brán jako morální autorita, která obrazně řečeno palcem úspěšně šťouchala do žeber bolševickému systému, ale i tomu novému. „Dnes by se s jistotou dočkal mnoha mediálních vyjádření mladých umělců, že kde bude vystupovat Šimek, tam my ‚skuteční‘ umělci a performeři vystupovat nebudeme a basta!“ dodal Vítek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Strach obchází německou veřejností. Bojí se zmínit o uprchlících, islámu či vlastenectví. Zde je to černé na bílém

20:11 Strach obchází německou veřejností. Bojí se zmínit o uprchlících, islámu či vlastenectví. Zde je to černé na bílém

Judith Bergmanová na stránkách konzervativního Gatestone Institute upozorňuje na průzkum, který ukaz…