Keller kritizuje Nečase. Měl by se omluvit maminkám, co neměly na jídlo

04.02.2012 20:18

Sociolog a dlouhodobý kritik Nečasova kabinetu Jan Keller se pozastavuje nad slovy Petra Nečase, který se jede omluvit starostovi do Čimelic. Měl by se omlouvat po celé republice za dopady jeho vládnutí.

Keller kritizuje Nečase. Měl by se omluvit maminkám, co neměly na jídlo
Foto: Archiv
Popisek: Sociolog Jan Keller
reklama

Jan Keller připomíná v sobotním komentáři pro deník Právo slova šéfa kabinetu Petra Nečase. Ten v souvislosti s kritikou ministra zahraničí Karla Schwarzenberga na tiskové konferenci uvedl, že jeho slova spíše připomínají kritiku z vesnického bálu v Čimelicích. Jednalo se o tom, že Nečas v Bruselu odmítl podepsat dokument na podporu společné evropské měny.

"Premiér Petr Nečas pojede na tancovačku do Čimelic, aby se omluvil za nejapná slova, která v efektu, zbytečně a neprofesionálně pronesl na adresu zmíněné obce. To je v  pořádku. Bylo by krásné, pokud by vše, co premiér Nečas s vládou neprofesionálně navrhují a provádějí, dalo odbýt procházkou po tanečním parketu. Vždyť tento způsob vládnutí neuráží zdaleka jen občany Čimelic," zlobí se Keller.Podle Kellera by měl Nečas zavítat i za maminkami na Zlínsko a Vsetínsko, protože kvůli zmatkům ve vyplácení sociálních dávek neměly na jídlo pro děti. Keller ironicky doporučuje Nečasovi zavítat i na hasičský bál, protože také hasiči mají obavy o svou budoucnost.

Měl by však navštívit i knihovnice, učitelky v mateřských školách a další, a vysvětlit jim, proč dostávají jen zlomek toho, co úřad vlády vyplácí na odměnách svým úředníkům, doporučuje Keller.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ann
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

7:52 Chrliči kravin. Bába od plotny, která díky Milionu „chlívek“ objevila patent na rozum, radí premiérovi! Ivan Vyskočil vstupuje do vřavy v době koronaviru

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „EU, která nám striktně předepisovala, že rum se nesmí jmenovat rum…