Komunista Cvalín o migrantech: To horší nás teprve čeká

24.07.2016 21:01

Komunista Petr Cvalín po útocích v Nice a Mnichově ocenil snahu české vlády ochránit vlastní občany. Po pátečním útoku u našich západních sousedů byli v pohotovosti čeští policisté. To je jistě správné, jenže to horší nás podle Cvalína teprve čeká, až na naše území vstoupí noví uprchlíci skrze systém povinných kvót.

Komunista Cvalín o migrantech: To horší nás teprve čeká
Foto: Archiv PC
Popisek: Petr Cvalín
reklama

Ukazuje se, že státy západní Evropy pomalu ztrácejí schopnost bránit své občany. Podle Cvalína to dokazují útoky z poslední doby ve Francii i v Německu. Česká republika je na tom zatím lépe, jenže to horší nás prý teprve čeká.

„Horší situace nastane, až do Česka začnou proudit migranti, a to podle povinných kvót. Kvóty znamenají největší ohrožení pro občany všech států, kterých se tyto kvóty týkají. Je velmi zarážející, že ti největší obhájci migrační politiky otevřených dveří vždy po teroristických útocích mlčí. Kde je ministr pro lidská práva Dienstbier, který je toho názoru, že s migrační vlnou do Evropy nepřichází kriminalita? Proč mlčí? To samé platí i pro tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzu (ČSSD),“ píše člen KSČM na blogu serveru iDnes.cz.

Celý komentář najdete zde.

Cvalín si podle vlastních slov v žádném případě nepřeje, aby v Česku došlo k nějakému teroristickému útoku, ale pokud už k té hrůze jednou dojde, odpovědnost za ni by měli přijmout obhájci migrační politiky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To zaskočí: Nemocná Lucie Bílá, umělci a covid. Proti nim tabulka

10:57 To zaskočí: Nemocná Lucie Bílá, umělci a covid. Proti nim tabulka

Obermaierová, Panenka, Bílá, Trávníček, Čtvrtníček, Ledecký i další. Seznam herců, umělců a jiných c…