Komunisté si prý stěžují na Feriho. Nevidí přes jeho afro účes

23. 11. 2017 19:08

Nejmladší poslanec v dolní parlamentní komoře se opět postaral o rozruch. Tentokrát to nebyla pozornost věnovaná magickému skoku hvězdy sociálních sítí z posledního místa kandidátky rovnou do sněmovní lavice. Dávce pozornosti tentokrát neunikl účes Feriho, který brání ve výhledu nejednomu poslanci sedícímu za ním, jak uvádí server iRozhlas.

Komunisté si prý stěžují na Feriho. Nevidí přes jeho afro účes
Foto: Hans Štembera
Popisek: Teplický radní Dominik Feri

„Volal mi jeden redaktor, říkal, že komunisté, kteří sedí za mnou, si stěžují na to, že přes mě nevidí,“ říká Feri pro iRozhlas.cz s narážkou na svůj typický afro účes. Poslanci, kterým nelichotí „objemný“ účes hvězdy sociálních sítí a nejmladšího poslance, ale mají ještě šanci na změnu. Zákonodárci totiž nyní sedí podle abecedního seznamu. Měnit se to bude až na příští schůzi, kdy poslanci zasednou do lavic podle zasedacího pořádku. Feri, který „zdědil“ sněmovní kancelář po šéfovi hnutí ANO, nyní má své sněmovní místo v  levé části sálu.

Celý text zde

Mladý poslanec se ve Sněmovně podle serveru vůbec celkem rychle rozkoukal a vyzkoušel i veřejností často skloňovanou poslaneckou kantýnu. „Já jsem naštěstí docela nenáročný, protože jako student vysoké školy jsem zvyklý na úroveň menzy. To znamená, že já si vůbec nemůžu stěžovat,“ říká pro server iRozhlas.cz poslanec.

Značně překvapený byl digitálně orientovaný mladý poslanec technickým vybavením Sněmovny. „Překvapuje mě, že se tady komunikuje pomocí pevné linky. To znamená, že se musím naučit alespoň nějaká základní čísla. Dostali jsme taky telefonní seznam,“ popisuje situaci pro server Feri a připomíná, že problém mu bude dělat i přeorientování se ze systému Mac do systému Windows.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: sla

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš udeřil na televizi. Zprudka. Tanky, Zeman, Zaorálek, všechno špatně

20:52 Babiš udeřil na televizi. Zprudka. Tanky, Zeman, Zaorálek, všechno špatně

Premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém týdenním facebookovém hlášení „Čau lidi“, s nímž obohacuje veř…