Konec Ordinace na Nově: Covid! padlo. Morávková a Petr Rychlý se prý vrátí jinudy

25.11.2020 12:11

Před lety dávali herci ze seriálu Nemocnice na kraji města k dobru historky, jak je diváci prosili, zda by jim protekčně neodoperovali koleno. Nyní se sociálními sítěmi šíří vtip, kterak na covidových jednotkách vypomohou herci z nemocničího seriálu Ordinace v růžové zahradě, který má na jaře končit. Pacienti by tedy prý neměli být překvapeni, když na ně z antiseptického skafandru vykoukne Petr Rychlý nebo Dana Morávková.

Konec Ordinace na Nově: Covid! padlo. Morávková a Petr Rychlý se prý vrátí jinudy
Foto: Screen Youtube
Popisek: Petr Rychlý jako primář Čestmír Mázl
reklama

Expert na sociální sítě a marketingový specialista Michael Skřivan je znám svými komentáři jak k politice, tak k veřejnému dění. Muž, který v práci na sociálních sítích radil i českým politikům, nyní dokázal ve svém příspěvku unikátně spojit dvě témata.

Anketa

Zažili jste v posledních dnech potíže s nakupováním?

15%
85%
hlasovalo: 7957 lidí

Skřivan dokázal neodolatelně spojit dvě mediální události současnosti. Jednak covidovou pandemii, a k ní i ohlášený konec seriálu Ordinace v růžové zahradě. Ten byl přitom považován za nekonečný, běžel nepřetržitě už od léta 2005. Pro srovnání dodejme, že v době první klapky Adam Vojtěch zrovna soutěžil v Superstar a nejspíš jej ani nenapadlo, že jednou bude ministrem zdravotnictví.

Ve svém recesistickém příspěvku marketingový expert „odhalil“, co budou dělat herci, kteří patnáct let chrlili v týdenním rytmu hodinové epizody seriálu. A přitom se toho z medicíny naučili tolik, že se jich rozhodlo využít i ministerstvo zdravotnictví.

„Jelikož mi to nedalo, zvednul jsem pár telefonů a zjistil pro vás co bude s herci z Ordinace v růžové zahradě 2! Ministr zdravotnictví je povolal do první linie a budou sloužit na covidových jednotkách,“ hlásí internetový recesista.

Pacienti na plicní ventilaci by tak neměli být překvapeni, až se o ně začne starat herec Petr Rychlý, který o sobě bude tvrdit, že se jmenuje Čestmír Mázl a je dlouholetým primářem. Dá se prý očekávat, že ordinovat bude především „dobrou náladu a úsměv na rtech“.

Petr Rychlý by v duchu logiky vtipu případně mohl vypomoct i na ministerstvu zdravotnictví, nedávno totiž ve filmu Ženská pomsta stvárnil špičkového politika. A byl prý tak přesvědčivý, že se ozvalo hned několik stran, které v jeho filmové partaji Strana rodiny začalo tušit nevítanou konkurenci.

Pokud jde o nástup posádky televizní Ordinace na reálný plac, tak nedostatek zdravotnického personálu se v časech pandemie ukázal jako závažný problém, v řadě nemocnic lidé skutečně chyběli. Kvůli tomu vypomáhali studenti i další osoby.

Koronavirus se samozřejmě řešil i v televizní Ordinaci. „Máme přísnější opatření, každému se měří teplota, štáb má buď respirátory, či roušky. Je to naplánované vždy tak, aby se potkalo co nejméně lidí,“ popsala situaci v televizní nemocnici Dana Morávková, která hraje doktorku Zdenu Suchou.

Ta také vyjádřila své sympatie postoji senátora Josefa Žaloudíka, který čelil kritice, že nebezpečí koronaviru zlehčuje. Morávkové ale přišel jeho „odborný názor lidsky podaný“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

20:47 Na Babiše se sesypali doslova všichni! Za vyznamenání pro úředníka. Prý už ztratil veškerou soudnost

Senioři starší 80 let, kteří si přejí být očkováni proti covidu, se tento pátek registrovali do vlád…