Kristýna Kočí se rozpovídala

26.10.2014 10:48

V rozhovoru pro server KrajskéListy.cz bývalá poslankyně Kočí uvedla: „Hodně mne naučila a hodně mi vzala. Poznala jsem díky ní spoustu zajímavých věcí a lidí i přišla o naivitu a některé „známé, ale rozhodně mne neuvěřitelně posunula.“

Kristýna Kočí se rozpovídala
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Černochová a pověstná Kristýna Kočí
Kristýna Kočí se nedávno vdala. Svého muže našla na internetu a údajně teď prožívá šťastné období. Politika je pro ni prý skončená kapitola. Největší chybou, podle jejich slov, bylo vstoupit do politiky v tak mladém věku. Spoustu chyb tak udělala z mladické nerozvážnosti.
 
„Co se jiných týče, jejich pochybení či neférovosti dávno neřeším, každý si musí zamést před svým vlastním prahem sám. Pro mne osobně je to, doufám, uzavřená životní etapa. Jako mladá, naivní a nevyzrálá holka, jsem bohužel udělala spoustu přešlapů daných věkem, nezkušeností, extrémním tlakem na mou osobu i hloupým spoléháním se na nesprávné lidi. Na druhou stranu jsem nikdy neudělala vědomě nic, čím bych chtěla někoho nespravedlivě poškodit a sama před sebou mám čistý stůl. Díky tomu jsem se mohla posunout a uzavřít tuhle kapitolu,“ řekla o ostatních aktérech kauzy kolem tehdejšího lídra strany Věci veřejné – Víta Bárty.
 
 
V současné době prý s manželem vymýšlí vlastní business, o kterém nechce prozradit nic konkrétního.
 
Připomeňme, že Kristýna Kočí se stala poslankyní v roce 2010 za Věci veřejné. V dubnu roku 2011 pak obvinila Víta Bártu z uplácení. Spolu s tehdejším poslancem Škárkou a Humlem nakonec VV opustili a do konce vlády Petra Nečase působila jako nezařazená poslankyně.
 
„Pokud jde o lidi, kterých si vážím, tak jsou to především ti, kteří už dnes nejsou členy Věcí veřejných. Byli to lidé, kteří chtěli politiku dělat opravdově a VV původně zakládali. To se bohužel změnilo příchodem Víta Bárty a jeho přitakávačů v čele s Radkem Johnem, a já, a ani nikdo jiný z mého okolí jsme absolutní „bártizaci“ nedokázali zabránit a VV se staly investičním záměrem pražských podnikatelů. A rozhodně si vážím i Kristýny Kočí, která jako jedna z mála dokázala Bártovým zločinným plánům vzdorovat a veřejně na ně poukázala," glosoval pro naši redakci v jednom z rozhovorů exposlanec Škárka. 
 

Fotogalerie: - Soud s Bártou

Soudní řízení s Vítem Bártou
Soud s Vítem Bártou. Kateřina Klasnová podpořila s...
Soud s Vítem Bártou. Kateřina Klasnová podpořila s...
Jaroslav Škárka u soudu s Vítem Bártou
Jaroslav Škárka u soudu s Vítem Bártou
Začalo soudní řízení s Vítem Bártou, který je obža...
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

17:26 Kdo zaplatí odškodné?! Markéta Šichtařová udeřila na aktivisty z hnutí MeToo, jejichž hlavní symbol se hroutí

Ekonomka Markéta Šichtařová přivítala fakt, že obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování byl…