Kulometná palba Aleše Hušáka: Jediný pořádný politik je Zeman. Prý nás ohrožuje Rusko, takže...

08.09.2016 20:10

Na počátku října se neodehrají jen krajské volby, ale také volby senátní, a to do jedné třetiny horní komory. Na Praze 6 bude souboj o křeslo senátora velmi zajímavý už jen tím, kdo vstoupí do politického klání. Jedním ze zájemců o hlasy voličů je bývalý šéf Sazky Aleš Hušák. Ve čtvrteční Kauze dne na Rádiu Impuls popsal, co mu pomůže získat hlasy voličů. Jeho plán je velmi barvitý. Zahrnuje české seniory a kulomety.

Kulometná palba Aleše Hušáka: Jediný pořádný politik je Zeman. Prý nás ohrožuje Rusko, takže...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aleš Hušák

Host trval na tom, že za insolvencí společnosti Sazka nestála výstavba velké sportovní haly na pražských Vysočanech. „Příběh insolvence Sazky je příběh brutální privatizace,“ naznačil hned na úvod. Podrobnosti ale příliš vyzrazovat nechce. Kdo se chce dozvědět víc, má se podívat na jeho osobní stránky. Tam se v připravovaném seriálu zájemci dozvědí víc. „Část těch věcí teď chci pouštět na svoje webové stránky, takže kdo o ně má zájem, tak to pojďme nechat tam... Politický skandál to může vyvolat, ale to bych si chtěl nechat až do toho senátu, protože tam může být imunita žádoucí,“ zaznělo z úst Hušáka v rádiu.  

Občané by prý měli volit jeho, tedy Aleše Hušáka, protože on má jako jediný program, který něco řeší. Občané by měli volit ty kandidáty, kteří nejsou spojeni se žádnými zavedenými stranami. Pokud by přece jen volili zaběhlé politiky, prý zůstaneme tam, kde jsme dnes. Sám sebe vnímá jako středového až pravicově smýšlejícího občana. Z dnešních politiků se prý nemá ke komu přihlásit, protože všichni představují jen různé odstíny sociální demokracie.

„Jediným politikem, kterého dnes máme, který něco říká, je Miloš Zeman. A teď je jedno, co si o panu prezidentovi myslím, ale to je jediný politik. My už dnes žádné jiné politiky nemáme. To jsou jen želé, tak bych je označil,“ konstatoval Hušák.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jako senátor by se Hušák chtěl zaměřit na pomoc seniorům, konkrétně 40 tisícům seniorům na Praze 6, protože toto je skupina voličů, která opravdu pomoct potřebuje. Do rukou lidí v důchodovém věku i dalších členů českých rodin by dostal kulomet. Kdo jim ho dá?

„Ten jim přece zasponzoruje stát. Stát je přece zodpovědný za obranu tohoto národa. Kulomet do každé rodiny. Myslím, že by to měl sanovat český stát. Náklady by určitě nebyly nízké, protože jeden kulomet stojí asi 30 tisíc korun a vynásobme to počtem rodin, které zde žijí,“ nastiňuje možný příští senátor svůj plán. Tyto samopaly by měla vyrábět česká firma, což by napomohlo zaměstnanosti, napomohlo by to ekonomice.  

Domnívá se tedy, že se blíží nějaká velká válka, na kterou musíme být připraveni? „Já se nic nedomnívám, já poslouchám Českou televizi, já poslouchám Radiožurnál a já čtu mainstream a ze všech stran na mě padají informace, že se nás Rusko chystá napadnout. A německá vláda říká, že se lidé mají zásobit na deset dnů. Tak co si o tom mám myslet?“ ptal se Hušák.

Celý rozhovor naleznete zde

Nakonec prozradil, že by rád nechal postavit památník lži a nenávisti, a to přímo na Pražském hradě jako kontrast k ideologii pravdy a lásky. Lži se prý také nemusíme bát. Umírajícím lidem přece říkáme i milosrdné lži a na nich není nic špatného. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

10:15 „Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

Divokou debatu na sociálních sítích rozpoutal čtvrteční díl pořadu Události, komentáře v České telev…