Kvůli vládě stoupá kriminalita. Lidé jsou ohroženi, zlobí se Tejc

16.06.2012 13:25 | Zprávy
autor: joh

Předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc kritizoval na programové konferenci své strany vládu, že se kvůli jejím škrtům zvyšuje kriminalita a lidé jsou ohroženi, jelikož ubývá hasičů a policistů.

Kvůli vládě stoupá kriminalita. Lidé jsou ohroženi, zlobí se Tejc
Foto: Hans Štembera
Popisek: Stínový ministr vnitra za ČSSD Jeroným Tejc

„Spolu s policisty a hasiči se nepodařilo škrtnout zločince a požáry. Takhle to nefunguje, pane Kubice,“ hřímal Tejc. Podle Tejce se brzy vrátíme do 70. let, kdy v každém okrese byla hasičská stanice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Bouře ve sklenici vody.“ Koalice si vyjasnila nákup zbraní

16:36 „Bouře ve sklenici vody.“ Koalice si vyjasnila nákup zbraní

Vládní koalice měla na páteční koaliční radě řešit spor kolem zapojení České republiky do iniciativy…