Kyselé p*dele, mlčte. Eva Holubová brání herce, křivdíme jim

21.06.2021 6:45 | Ze sítí

Síť kulturních institucí byla udržena, tvrdí ministr kultury Zaorálek. A podle herečky Evy Holubové je tomu skutečně tak, umělci jsou prý nezdolní, odhodlaní a optimističtí ve výhledu do budoucna. „Žádný fňukání, nenaříkali si, jak nám podsouvají někteří 'kyseloprdeláči'," napsala po pátečním představení. A dostala pochvalu od Dagmar Havlové.

Kyselé p*dele, mlčte. Eva Holubová brání herce, křivdíme jim
Foto: Repro Instagram
Popisek: Herečka Eva Holubová

Všeobecné rozvolnění proticovidových opatření svědčí i kultuře. Ministr Lubomír Zaorálek se v sobotu pochlubil, že se dle Asociace nezávislých divadel podařilo udržet síť kulturních institucí a to nejen v Praze. „Vedle nezávislé kultury jsme také podrželi státní příspěvkové organizace a vypláceli kompenzace lidem, kteří v kultuře podnikají. Těm navíc plánujeme pomáhat i přes léto," tvrdí ministr kultury.

Anketa

Je dobře, aby byly děti pod 16 let očkovány proti covidu-19?

13%
82%
hlasovalo: 7182 lidí
Že by se mělo hercům a dalším umělcům už dařit dobře, říká také herečka Eva Holubová na Instagramu, která v pátek odehrála venkovní představení na Vyšehradě. „Strašný horko!! Taky vám bylo takový vedro v hledišti, jako nám na jevišti a v zákulisí, kam pere slunce až do svého západu," konstatovala, ale dodala, že jim bylo spolu s diváky dobře.

„Hezkej večer, co jsme tak mluvili s kolegy, velmi mne překvapili svou nezdolností, odhodláním a optimistickým pohledem do budoucna," svěřila se Holubová a doplnila: „Žádný fňukání, přitom z hlediska existence, když ne těžký časy, tak velký starosti určitě. Nenaříkali si, jak nám podsouvají někteří 'kyseloprdeláči', konstatovali a těšili se z hraní, z diváků. Já mám hodně přátel mezi lidmi jiné profese, ale tentokrát jsem byla hrdá na ten svůj stav!" měla radost herečka a zavzpomínala také na svého zesnulého kolegu a na dovolenou na Sicílii.

Za to, jak se vyjádřila o hercích, Holubovou pochválila další herečka, Dagmar Havlová. „Dudinko, Ty máš dar umět vyjádřit podstatné věci jednoduchým způsobem," skláněla se a dodala, že z fotek herečky čiší radost ze života.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česko podléhá tlaku lékových firem, varuje Okamura. Temná slova

21:15 Česko podléhá tlaku lékových firem, varuje Okamura. Temná slova

Chování vlády premiéra Andreje Babiše (ANO) je za hranou právního státu, míní předseda hnutí SPD Tom…