Lídrem kandidátky ODS do komunálních voleb v Plzni je Baxa

22.06.2014 21:55 | Zprávy
autor: mp

Lídrem kandidátky ODS do komunálních voleb v Plzni zvolili delegáti oblastního sněmu současného primátora Martina Baxu. ČTK to řekl předseda oblasti Plzeň-město Jiří Šneberger, bývalý primátor a senátor, který bude na druhé pozici kandidátky. Mezi 47 kandidáty do plzeňského zastupitelstva je hodně nových tváří.

Lídrem kandidátky ODS do komunálních voleb v Plzni je Baxa
Foto: Michal Drabík
Popisek: S plzeňským primátorem Martinem Baxou (ODS)

Třetí je dětská lékařka a radní obvodu Plzeň 3 Veronika Jilichová Nová, čtyřkou je současný technický náměstek primátora a právník Pavel Šindelář a na páté pozici ředitel stavební firmy David Šlouf, který je zastupitelem města a radní obvodu Plzeň 2 a stejně jako primátor Baxa místopředsedou oblasti.

Drtivou většinu volebního programu jsme splnili, říká primátor Baxa

Na dalších místech skončili mladý politolog a dlouholetý analytik hlavní kanceláře ODS Jakub Čermák, podnikatelka a zastupitelka obvodu Plzeň 2 Eva Trůková, dále Helena Matoušová, dosavadní městská radní pro majetek, Milan Uhlík, který je městským zastupitelem a členem představenstva dopravních podniků, a desátý Lumír Aschenbrenner, dlouholetý starosta obvodu Plzeň 2, jehož už dříve straníci navrhli do Senátu. Na kandidátce je hodně lidí, kteří pracovali pro obvody, řekl Šneberger.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…