M*dat. Pí*oviny. Pavle, ty jsi pravdoláskař. Starosta Novotný dorazí do Topolovy show

09.04.2019 15:27

Bývalý premiér Mirek Topolánek už ve své Topol show hostil různé osobnosti. Miroslava Kalouska, který v baru přednesl svou báseň o Andreji Babišovi. Nebo Jindřicha Šídla, který se pro změnu opíral do Pirátů. A nyní se do Topol show chystá enfant terrible ODS, starosta Řeporyjí Pavel Novotný. A dle ukázek o sobě přiznal jedno slovo na L, které se v ODS neříká.

M*dat. Pí*oviny. Pavle, ty jsi pravdoláskař. Starosta Novotný dorazí do Topolovy show
Foto: Repro Facebook
Popisek: Starosta Pavel Novotný v Topol Show

Šídlo například Topolánkovi děkoval, že prosadil Lisabonskou smlouvu. A kopl si do Pirátů. „O primátoru Hřibovi já nevím nic, jenom, že vyvěsil teďka vlajku, a vím, že ten program byl takový plný těch nových slov jako transparentní, komunikace s voliči, rozpočet a myslím, že ty Pražáky víc zajímá, kdy se dostaví okruh a metro D,“ prohlásil o pražském magistrátu. Není bez zajímavosti, že s Piráty na radnici spolupracuje i Novotný a v minulých videích si spolupráci pochvaloval.

Anketa

Co jíte raději?

93%
7%
hlasovalo: 5933 lidí

Kalousek zase prohlašoval, o co se dnes musí bojovat. „Jsme-li demokraté, musíme za každou cenu uchránit hřiště, kde budeme svádět argumentační souboje liberální, levicové a pravicové. Může se stát, že už nebude ani to férové hřiště, kde souboj argumentů budeme svádět, ale autoritativní režim,“ řekl Kalousek s tím, že vlády zde nejsou od toho, aby zařídily lidem lepší život, ale od toho, aby lidem vytvořily podmínky a hlídaly pravidla. A přidal básničku o Andreji Babišovi:

„Kdybych měl tolik milionů,
kolikrát Andrej lhal,
koupil bych vagon tónů
z opery Parsifal.

Sirotkům koupil tátu
a depresivním žert.
Potom ve prospěch státu
koupil bych Agrofert.

Kdybych měl tolik milionů,
kolikrát Andrej lhal,
milion zlatých zvonů
pravdě bych ulít dal.“

A co se chystá v interview s Novotným? Topolánek se ptal: „Je Novotňák fakt jenom dělník bulváru, nebo je to starosta, který se stará. Dělá si z nás prču, nebo to myslí vážně?“

 

A hned v úvodu zakázal sprostá slova: „Za každé sprosté slovo žlutá karta.“ Na což Novotný s pověšenou hlavou přistoupil. A hned běžela montáž jeho výroků z minulosti jako: „Tady ji můžu m*dat. Pí*oviny.“ Bývalý premiér se ho ptal, jak dokáže jako pravdoláskař v ODS žít. A Novotný se Topolánkovi přiznal k něčemu hroznému. „Já se něco přiznám, ale nesmíš mě zabít, jako bývalý předseda strany. Já jsem ti k tomu všemu zjistil, během třeba toho posledního roku dvou, že jsem trošku le*ičák,“ hrozil se hraně Novotný. A podle deskripce videa prý Novotný udržel sprosťárny na uzdě celý díl.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Předsedkyni TOPky se zvrhla debata o spolupráci s ODS. Tak, že to zaskočilo i nás

5:00 Předsedkyni TOPky se zvrhla debata o spolupráci s ODS. Tak, že to zaskočilo i nás

Když předsedkyně TOP 09 a poslankyně Parlamentu České republiky Markéta Pekarová Adamová vkládala sv…