Miloš Zeman přijede na druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje

22.09.2014 6:18

Prezident Miloš Zeman přijede dnes na svou druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje, kde před rokem cesty po českých a moravských krajích zahajoval. S manželkou Ivanou Zemanovou budou v 10:00 přivítáni hejtmanem Stanislavem Mišákem (ČSSD). Ve vedení Zlínského kraje je jako v jednom ze dvou regionů země Strana práv občanů, které je prezident čestným předsedou.

Miloš Zeman přijede na druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje
Foto: Radim Panenka
Popisek: Prezident Zeman mluví se svým mediálním doprovodem
reklama

Stejně jako loni i při letošní návštěvě Zemana čekají setkání s občany, studenty a politiky i návštěvy firem. Dnešní program zahájí cestou do Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, odkud se přesune do zlínských společností Samohýl auto a Vitar. Odpoledne prezident zavítá za studenty Univerzity Tomáše Bati a do obuvnické firmy Moleda.

V Luhačovicích se sejde se starosty

Potká se také se zlínským primátorem Miroslavem Adámkem (STAN) a na náměstí Míru s obyvateli krajského města. V úterý se Zeman vydá do Archeoskanzenu Modrá, Valašského Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem a Chropyně, prohlédne si i vinice v Polešovicích. Ve středu se například v Luhačovicích sejde se starosty a představiteli lázeňství a zavítá také do společnosti Continental Barum v Otrokovicích.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr, čtk
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…