Ministryně Maláčová navštívila Hlinsko. Na radnici svým obyvatelům prý rozumějí

18.08.2021 22:05 | Ze sítí

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová navštívila spolu s poslancem Janem Chvojkou a lídryní ČSSD za Pardubický kraj Alenou Šírovou Hlinsko. Zatímco na radnici vše funguje, při setkání s odbory v místní firmě už taková idyla nepanovala.

Ministryně Maláčová navštívila Hlinsko. Na radnici svým obyvatelům prý rozumějí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová
Na radnici Hlinska svým obyvatelům podle ministryně rozumějí. „Biotop na koupání pro rodiny s dětmi, sportovní hala pro všechny, fungující sociální služby, rozjíždějící se učňovské obory, parcely na domky pro mladé k dražbě. I takové je desetitisícové Hlinsko,“ uvedla.  
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Barbora Richterová

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejhnusnější zrada.“ Trump Haška vytáčí do běla

14:35 „Nejhnusnější zrada.“ Trump Haška vytáčí do běla

Celý svět od pátku sleduje dění kolem prezidenta USA Donalda Trumpa, který ve snaze najít mírové řeš…