Nečas prý vyhodil šéfporadce. Mluvčí: Proč mám komentovat každý šplecht

27.02.2012 14:55 | Zprávy

Martin Říman končí ve funkci hlavy premiérových poradců. Důvodem prý měla být Nečasova nespokojenost s intenzitou Římanovy práce. Oficiálně to předseda vlády nekomentoval. Vyjádřit se nechce ani Říman.

Nečas prý vyhodil šéfporadce. Mluvčí: Proč mám komentovat každý šplecht
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Říman

"Nevidím důvod komentovat každý šplecht,“ reagoval premiér Petr Nečas prostřednictvím svého mluvčího Jana Osúcha. Říman sám nereagoval nijak. Server Českápozice.cz ovšem údajně získala informace o tom, že důvodem Římanova rozloučení s vysokou úřednickou funkcí byla intenzita jeho práce, za níž bral měsíčně 110 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

5:00 Červi, kovový drát v jídle. Toto v ČR prodávají supermarkety

Larvy lezoucí po regálech, zkažené lahůdky, plesnivé salámy a šizený sýr. Před takovými potravinami …