Nechutná záležitost spojená s imigranty brzy může potkat i naše ženy. Více o ní napsal známý holandský „xenofob“

14.01.2016 8:49 | Zprávy

Šéf holandské Strany svobody Geert Wilders ve svém textu publikovaném na webu amerického think-tanku Gatestone Institute komentuje hromadné sexuální obtěžování v Kolíně nad Rýnem. Zmiňuje i další podobné případy a vyzývá evropské vlády, aby chránily evropské ženy.

Nechutná záležitost spojená s imigranty brzy může potkat i naše ženy. Více o ní napsal známý holandský „xenofob“
Foto: Mwl.nl
Popisek: Kontroverzní nizozemský politik Geert Wilders

„Ono tolikrát vzývané kulturní obohacení nám přineslo nové slovo, kterým je taharruš. Pamatujte si jej dobře, protože se s ním budeme nyní setkávat velmi často. Taharruš pochází z arabštiny a znamená situaci, kdy muslimští muži obklopí nějakou ženu, obtěžují ji, osahávají a nakonec ji znásilní. Po kolínském taharruš v průběhu silvestrovských oslav si mnoho německých žen pořizuje pepřový sprej. Kdo se jim může divit?“ píše v úvodu svého komentáře Wilders s tím, že kultura, která má speciální slovo pro hromadné sexuální násilí na ženách, je nebezpečná pro všechny ženy na světě.

„Premiér Rutte a další vítači uprchlíků mezi politiky by tuto skutečnost mohli a měli znát,“ konstatuje nizozemský politik, jehož strana nyní dominuje v průzkumech veřejného mínění. Islámský svět je dle Wilderse vůči ženám nepřátelský a jasně zřetelná je tato skutečnost také v Koránu. „Hovoří se tam o tom, že žena má poloviční hodnotu co muž. Ženy jsou podle Koránu nečisté a muži mohou mít sex se svými manželkami, kdy se jim zlíbí. Dokonce se v této pro muslimy svaté knize píše, že mají právo znásilnit ženy, které zajmou. V hadísách, které popisují život proroka Mohameda, se zcela otevřeně uvádí, že ženy jsou pouhé objekty pro uspokojení sexuálního chtíče. Jsou na stejné úrovni jako psi nebo opice.“

Jak Wilders uvádí, taharruš je v islámských zemích zcela běžná záležitost. Ženy tam jsou obklíčeny davem mužů a následně zneužity. Často tento osud potkává i zcela zahalené ženy. „Stávají se oběťmi prostě proto, že jsou ženy. Nikoli proto, že by nějakým způsobem muže provokovaly gesty nebo oblečením. Stát se to může v ulicích měst, ve veřejné dopravě, v supermarketu nebo během protestních demonstrací,“ píše Wilders a poukazuje na dva konkrétní zdokumentované případy, kdy došlo k těmto zvěrstvům. „Před čtyřmi lety se stala obětí taharruš americká novinářka Lara Logan na náměstí Tahrír v Káhiře, kdy na ni zaútočilo 200 mužů. O dva roky později stejný osud stihl mladou ženu holandského původu a nyní se to s příchodem migrantů děje i v Evropě,“ konstatuje Wilders.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pro

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

Co (kdo) přesně je ta koalice zdravého rozumu?

V Bruselu jste už nějakou dobu. Máte dojem, že se najde většina, která by zastavila to zelené bláznovství? A podařilo se vám už v tomto směru něco změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeman se na křtu knihy nedržel zkrátka. Udeřil na Fialu

21:55 Zeman se na křtu knihy nedržel zkrátka. Udeřil na Fialu

Nakladatelství Olympia dnes pokřtilo žhavou knižní novinku Cirkus Fiala s podtitulem Kdo skutečně vl…