Německo: Školačka zdrhla z domu za uprchlíkem, „starším kamarádem“. Znásilnil ji, pak upadla a on ji znásilnil znovu

06.08.2017 19:01

Soud v německém Bonnu v posledních dnech řeší dvojnásobné znásilnění čtrnáctileté školačky, kterého se dopustil žadatel o azyl z Eritreje. Dívka svého „staršího kamaráda“ znala asi dva roky.

Německo: Školačka zdrhla z domu za uprchlíkem, „starším kamarádem“. Znásilnil ji, pak upadla a on ji znásilnil znovu
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Stany si uprchlíci rozestavili hned na několika ulicích. Tábory migrantů ze Středního východu a z Afriky vyrostly odděleně

Nerovné přátelství mezi čtrnáctiletou dívku a sedmadvacetiletým Eritrejcem bohužel neskončilo žádným kulturním obohacením, ale dvojnásobným znásilněním. K incidentu došlo letos v květnu v rekreační oblasti poblíž bonnské řeky Sieg. Oběť a její trýznitel se přitom již dva roky znali. A to i přes značný věkový rozdíl. Ale ani tak dlouhé přátelství nakonec mladou dívku před sexuální agresí eritrejského migranta neuchránilo.

Večer 17. května měla dívka naplánovaný sraz s eritrejským násilníkem, protože od něj chtěla půjčit 80 až 100 eur. Ze svého domova se dle vyšetřování vyplížila bez vědomí matky. K setkání došlo u vodní nádrže Allner See, které leží u městečka Hennef, kde pobýval muž v uprchlickém táboře. Eritrejec před setkáním se svoji „kamarádkou“ popíjel se svými kumpány alkohol a kouřil marihuanu. Později se vypravili k řece Sieg a posadili se tam pod mostem.

Anketa

Myslíte, že dnešní děti v dospělosti prožijí lepší život, než dnes prožíváme my?

5%
95%
hlasovalo: 10673 lidí

Celý text v němčině najdete ZDE.

Jak dívka vypověděla vyšetřovatelům, Eritrejec se ji snažil v jednu chvíli políbit. I když mu dala jasně najevo, že nemá chuť pokračovat v nějakých intimnostech, násilník ve svém úsilí dál pokračoval. Nejprve dívku nutil k orálnímu sexu, když odmítla, hodil s ní na zem a přinutil k souloži. Dívka křičel a snažila se přivolat pomoc, což se ji bohužel nepodařilo. Stejně jako útěk po vykonaném znásilnění.

Oběť uklouzla, eritrejský násilník ji udeřil pěstí do obličeje a znásilnil podruhé. Krátce poté se na místě objevili její čtyři přátelé a našli ji tam plačící a silně traumatizovanou. Dívka svým přátelům pověděla o celém incidentu a ti neprodleně kontaktovali policii. Pachatel mezitím utekl, ale dlouho se mu před spravedlnosti prchat nepodařilo. Za tři hodiny od spáchání trestného činu byl zajištěn a umístěn do vazby předběžného zadržení.

Eritrejský násilník veškerá obvinění odmítl a uvedl, že vzhledem k požití alkoholu a marihuany si na nic nevzpomíná. Dívčina výpověď a následná lékařská prohlídka však byly natolik průkazné, že byl státním zástupcem obviněn z dvojnásobného znásilnění. První slyšení v procesu již proběhlo a další budou v nejbližší době následovat. Důkazy jasně hovoří proti pachateli a jelikož bylo dívce pouhých čtrnáct let, pachatel stráví mnoho let ve vězení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šok: Babiš připustil předčasné volby. ,,A držím jim palce," dodal

7:47 Šok: Babiš připustil předčasné volby. ,,A držím jim palce," dodal

V úterý odpoledne, zatímco Václavským náměstím zněly výzvy k jeho odchodu, premiér Andrej Babiš hovo…