Není u nás bezpečno jako dříve, ale můžeme si za to sami, píše poslanec Koskuba

16.05.2016 22:00 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Poslanec Jiří Koskuba (ČSSD) se jal odpovídat na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Uznal např., že v českých a moravských ulicích nebývá večer tak bezpečno, jak jsme byli dříve zvyklí, ale neměli bychom to svádět na migranty, kteří u nás prakticky nejsou. Násilnosti se dopouštějí sami Češi. Naše policie prý navíc nemá dost pravomocí.

Není u nás bezpečno jako dříve, ale můžeme si za to sami, píše poslanec Koskuba
Foto: Hans Štembera
Popisek: MUDr. Jiří Koskuba, primář Interního oddělení Nemocnice Na Bulovce

Čtenářka Elissa se zákonodárce Koskuby ptala, proč politici více nedbají na bezpečnost svých voličů? Stačí se podívat do Německa, kde dochází k násilným sexuálním útokům nebo minimálně k pokusům o ně. Sama dáma se prý už dnes na ulicích necítí tak bezpečně jako třeba před lety její maminka, která prý mohla jít pozdě večer ven a nemusela se bát hrozících znásilnění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…