ODS je duševně nemocný pacient. Katastrofa na obzoru, varuje Šťastný

14.01.2013 16:01 | Zprávy

Poslanec za ODS Boris Šťastný okomentoval pro server Týden.cz naprostý propad kandidáta na prezidenta Přemysla Sobotky. Podle něj má jeho strana opravdu velký problém, vedení jej však stále neřeší.

ODS je duševně nemocný pacient. Katastrofa na obzoru, varuje Šťastný
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ex-poslanec Boris Šťastný

„Samozřejmě, ten výsledek pokládám za pokračování našich volebních debaklů a stále klesající preference a klesající důvěry voličů ODS. Tentokrát už je evidentní, že tento neblahý trend, který pokračuje už několikáté volby, se prohlubuje. Markantní byl už v podzimních krajských volbách a senátních volbách,“ uznává Šťastný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

vstup do vlády

Jaké jsou vaše 3 hlavní podmínky, přes které nejede vlak, a za jakých byste šli do vlády s ODS a spol? Nebo s ODS už nikdy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plný chrám přehlušil pár křiklounů. Mše za Kirka úspěchem Duky

16:19 Plný chrám přehlušil pár křiklounů. Mše za Kirka úspěchem Duky

Mše svatá za zavražděného amerického konzervativce Charlieho Kirka přilákala do pražského chrámu Mat…