ODS opět zklamala zkušeného pravičáka Haase

5. 7. 2014 20:44

Bývalý poradce exprezidenta Václava Klause a expremiérů Mirka Topolánka a Jana Fischera Tomáš Haas na sociální síti Facebook ostře kritizuje ODS. Důvodem je její neustálá obsese europoslancem a šéfem Svobodných Petrem Machem.

ODS opět zklamala zkušeného pravičáka Haase
Foto: MK
Popisek: Tomáš Haas

„Lidé z ODS již několik dní nedělají nic jiného, než rozebírají jediného poslance Svobodných a jeho počínání v prvních dnech v EP," všiml si Haas, v současnosti jeden z nejznámějších pravicových glosátorů.

„Jistě, najdou se takoví i mezi Svobodnými, ale to jsou většinou ti, o kterých už dávno mluvím jako o fanaticích, o 'pravicové inkvizici," napsal dále. Ze strany ODS to ale podle něj dělají lidé, od kterých by to nečekal. „A je to pro mě velkým zklamáním,“ poznamenává exporadce.

Mnohem raději by přitom prý slyšel, co si čeští europoslanci myslí např. o nátlaku EU na bojkot izraelského zboží z osad. ODS se však raději zabývá „zprávami o ničem".

Tomáš Haas patří k dlouhodobým kritikům ODS, zejména před sněmovními volbami.

Celé vyjádření Tomáše Haase

„Lidé z ODS již několik dní nedělají nic jiného, než rozebírají jediného poslance Svobodných a jeho počínání v prvních dnech v EP. Jistě, najdou se takoví i mezi Svobodnými, ale to jsou většinou ti, o kterých už dávno mluvím jako o fanaticích, o 'pravicové inkvizici'. Ale ze strany ODS totéž dělají lidé, od kterých bych to nečekal, a je to pro mě velkým zklamáním. Já nechci informace o Petrovi Machovi, já chci vědět například, co si mí poslanci v EP myslí o posledních aktivitách EU, například o nátlaku EU na bojkot izraelského zboží z osad. Proč se mí poslanci za každou cenu vyhýbají tématům, která nás zajímají, a zásobují nás zprávami o ničem?“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

10:36 Zeman natřel Německo a „klimatické šílence“. Před projevem překvapil Pirát, ale utřeli ho

Prezident republiky Miloš Zeman promluvil v Poslanecké sněmovně. Jak se již stalo tradicí, přišel ta…