Obeznámený zdroj z Washingtonu: Chtějí za každou cenu rozpoutat válku. Jako Hitler v roce 1939

29.07.2017 18:39

Analytik P. C. Roberts tvrdí, že Spojené státy se dnes chovají stejně jako Adolf Hitler v roce 1939 a v podstatě se chystají rozpoutat další velkou válku. Tentokrát s Ruskem.

Obeznámený zdroj z Washingtonu: Chtějí za každou cenu rozpoutat válku. Jako Hitler v roce 1939
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

Server Vaše věc.cz přinesl překlad komentáře někdejšího poradce amerického prezidenta Ronalda Reagana P. C. Robertse, který tvrdí, že Spojené státy se ženou do další války. Tentokrát jde o válku proti Rusku. Kdo Robertsovu tvrzení nevěří, má se prý podívat, jakou většinou schválili američtí zákonodárci nové sankce proti Rusku. Pokud snad kdokoli v Kremlu věřil, že vztahy mezi oběma jadernými velmocemi lze urovnat, teď musel pochopit, že věřil marně.

„Bezohledné a nezodpovědné rozhodnutí amerického Kongresu zcela jasně dokládá, že Washington si s rozmyslem vybral konflikt s Ruskem jako hlavní prvek své zahraniční politiky. Což ruské vládě už snad konečně dopomůže k poznání, že její milovaná iluze o tom, že dohoda s Washingtonem je přece jen možná, byla omylem. Jak už jsem napsal nesčetněkrát, jediná dohoda, ke které může Rusko ve vztahu k USA dospět, je dát ruce nahoru a přijmout neomezenou americkou nadvládu nad světem jako fakt,“ píše v komentáři Roberts.

Celý komentář naleznete zde

Své válečné snahy se Spojené státy snaží zakrýt tvrzením o ruských hackerech, kteří údajně ovlivnili americké prezidentské volby. Roberts má za to, že důkaz o počínání ruských hackerů neexistuje, ale americké zákonodárce to netrápí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Práva Romů?" Ne. Křeček smáznul světovou neziskovku. Řekl vše

7:51 ,,Práva Romů?" Ne. Křeček smáznul světovou neziskovku. Řekl vše

Ředitelka české odbočky neziskové organizace Amnesty International Linda Sokačová nedávno obvinila v…