Omlouváme se, že vás zatěžujeme Ornellou Štikovou. Ale týká se to Okamury a Úsvitu

11. 2. 2015 17:33

Spory v hnutí Úsvit se dostávají do velmi bizarních poloh, když se k nim vyjadřují lidé, od kterých by politické komentáře skutečně čekal málokdo. Jednadvacetiletá celebrita Ornella Koktová, čtenářům bulváru známá spíše pod dívčím jménem Štiková, která se proslavila tím, že jisté zpěvačce odloudila movitého podnikatele, nyní poodkryla pokličku vztahů ve sněmovním hnutí s tím, že Tomio Okamura se kdysi se svým vyzyvatelem Markem Černochem seznámil její zásluhou. A při té příležitosti na Facebook napsala, jak oba politiky vidí.

Omlouváme se, že vás zatěžujeme Ornellou Štikovou. Ale týká se to Okamury a Úsvitu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura
reklama

Bulvární server Blesk.cz si povšiml, že Koktová na sociální síti napsala: "Tomio teď asi hořce lituje toho, že jsem ho seznámila s Markem Černochem... Když na mě čekal před barákem.“

Modelka tak reagovala na aktuální dění v hnutí Úsvit, kde část jeho poslanců se rozhodla založit vlastní stranu. Předseda poslaneckého klubu Úsvitu Marek Černoch to vysvětluje tím, že Úsvit měl pouhých 9 členů a Okamura prý byl proti rozšiřování členské základny. Černoch odmítl Okamurovo nařčení z puče. "Trvám na tom, že jsem nikdy nechtěl zničit hnutí Úsvit,“ řekl dnes na setkání s novináři Černoch s tím, že šlo o demokratické rozhodnutí většiny poslanců z klubu Úsvitu.

Šéf Úsvitu Tomio Okamura oproti tomu tvrdí, že byl nakloněný tomu, aby se členská základna v budoucnu rozšiřovala.

S Tomiem jsem se přátelila...

Mladá paní Koktová ke svému statusu pro bulvární web prostřednictvím SMS zprávy dodala: "S Tomiem jsem se svého času přátelila a Marek byl náš soused a kamarád. Tomio se s ním seznámil u nás před domem. Co se týče situace v hnutí Úsvit, tak si myslím, že je to jen boj o přístup k penězům z kampaně a ostatním členům přestalo vyhovovat autokratické chování Tomia, který dle mého názoru celkově padá do politické podpůrměrnosti. Jinak Marka Černocha beru jako slušného a poctivého člověka, který by jistě nedělal žádné radikální kroky bezdůvodně.“

Bulvár si chtěl tvrzení Koktové u obou politiků ověřit. Ti nicméně popřeli, že by je mladá modelka seznámila. "Je to nesmysl,“ řekl Černoch. Okamura přiznal, že znal Černochova otce. "S Markem mě ale seznámil Jarda Večerníček (přezdívka bývalého místopředsedy Úsvitu Jaroslava Nováka),“ uvedl lídr hnutí Úsvit.

Bulvár k tomu doplnil, že v minulosti se spekulovalo o vztahu Koktové, tehdy ještě Štikové, a Okamury. Politik to ale odmítl a Koktovou označil za "zlatokopku“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chodili spolu. On měl covid, udal ji hygieně. Její rodiče zuřili. Ale proč? Prymula se zblázní

11:45 Chodili spolu. On měl covid, udal ji hygieně. Její rodiče zuřili. Ale proč? Prymula se zblázní

„Nikoho jsem hygieně neudala, nejsem bonzačka. Půjčím si psa od sousedů a fízlové mi můžou políbit p…