Padesát věřitelů prý přišlo o životní úspory. Na scénu vstupuje policie

24.08.2014 6:19 | Zprávy
autor: čtk, mp

Policie začala prošetřovat krach stavební firmy EDC Group, která nabízela levné dřevostavby na míru. Uvedla to Česká televize (ČT). Po společnosti zůstalo podle ČT přes padesát věřitelů, kteří přišli o životní úspory a tvrdí, že byli podvedeni. Vadí jim, že bývalý šéf firmy EDC Group začal podnikat pod hlavičkou nové společnosti.

Padesát věřitelů prý přišlo o životní úspory. Na scénu vstupuje policie
Foto: Hans Štembera
Popisek: Noční hlídka policie

Firma ukončila činnost před dvěma lety bez toho, aby některým klientům domy dostavěla. Do hry se podle ČT vložilo státní zastupitelství, které zaúkolovalo policii, aby detailně prověřila hospodaření firmy a zjistila, zda nejde o trestný čin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Jak to myslíte s tím socialismem ve zdravotnictví?

Co přesně navrhujete? Podle mě máme dobré zdravotnictví, ale bohužel dost nedostupné – myslím v tom sehnat nějakého odborníka, když ho potřebujete. To hodláte řešit jak? V minulé vládě se vám to teda nepovedlo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT rozjela debatu o poplatcích. Ale zapomněla pozvat ty, kdo jsou proti

9:11 ČT rozjela debatu o poplatcích. Ale zapomněla pozvat ty, kdo jsou proti

Debata o ničem, tak by se dala stručně shrnout diskuze o škrtech v příjmech veřejnoprávních médií v …