Parazit Marek Benda se mi smál do ksichtu, řekl Babiš. Čtěte, co na to říká napadený veterán ODS

20.11.2013 15:22

Andrej Babiš se při pondělním setkání se svými příznivci v Českých Budějovicích nelichotivě vyjádřil na adresu poslance ODS Marka Bendy. Předseda hnutí ANO ho označil za reprezentanta poslaneckého parazitismu. Marek Benda pak v reakci pro ParlamentníListy.cz Babiše nazval produktem marketingové agentury a komunistického režimu. Současně zpochybnil jeho pravicovou orientaci.

Parazit Marek Benda se mi smál do ksichtu, řekl Babiš. Čtěte, co na to říká napadený veterán ODS
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Benda
reklama

„Ze mě dělali pitomce, když jsem byl u Moravce v té debatě. Tam seděli v hledišti většinou podporovatelé ODS. Seděl tam pro mě reprezentant skutečně poslaneckého parazitismu - Marek Benda - a smál se mi do ksichtu, že co to ten Babiš povídá o tom centrálním nákupu,“ řekl Andrej Babiš v pondělí večer několika stovkám posluchačů v sále domu kultury Metropol v Českých Budějovicích.

Babišovo sledování prý o něčem svědčí

ParlamentníListy.cz proto požádaly o reakci Marka Bendu. „Co s tím nadělám? Nic. Prostě takový je život. Je to úplná hloupost. Přijde mi to v podstatě směšné. Já jsem seděl na té debatě asi v patnácté řadě, rozhodně jsem neseděl pod pódiem, a jestli má pan Babiš potřebu mě takto sledovat a mapovat, tak to svědčí o tom, jak si představuje politiku. Navíc, pokud si správně pamatuji, tak jsem se rozhodně nesmál centrálním nákupům, ale pokud jsem se něčemu smál, tak tomu, když se Babiš pokoušel vysvětlit Moravcovi, jak to myslí s druhým pilířem, který bude povinný, ale bude z něj možné kdykoliv vystoupit, což opravdu byla formulace, ze které bylo patrné, že mluvčí tomu vůbec nerozumí,“ uvedl Benda.

Marketingový produkt

Anketa

Má Andrej Babiš vaši důvěru?

50%
50%
hlasovalo: 7207 lidí

Babiš je podle něj marketingový produkt. „To je zcela evidentní. Je to produkt, který tu vytvořila americká marketingová agentura, jelikož pravicoví voliči byli nespokojeni se stranami, které doposud volili, a objevilo se volné místo na trhu, do kterého se agentura strefila. Babiš měl na to, aby to zaplatil,“ doplnil dlouholetý poslanec ODS.

Fotogalerie: - Babiš v Ostravě

V Ostravě - Porubě se konal mítink hnutí ANO. Na s...
ANO rozbilo stan u kruhového objezdu na Hlavní tří...
Svou povolební akcí Babiš trumfl snad většinu děts...
Rozdávání dárků dětem bylo samozřejmostí
Kdo chtěl, mohl soutěžit. Třeba o štangli salámu
Zájemci měli také možnost plést pečivo z kynutého ...

O jeho pravicovosti si můžeme nechat zdát

A vyjádřil i pochybnost nad Babišovou pravicovostí. Podnikání v době regulovaných trhů a státních dotací Benda podle svých slov nepovažuje za autentickou pravici. „Nechce zvyšovat daně, tomu rozumím, protože by je musel platit. V tomhle bodě má moji podporu, jinak si o jeho pravicovosti můžeme nechat jenom zdát. Člověk, který vyrůstal za komunistického režimu, aktivně s ním spolupracoval, vysazen v Maroku, agent Státní bezpečnosti, to jsou typické produkty komunistického režimu, nikoli svobodného," uzavřel Benda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Petr Kupka
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

21:24 Boj s nemocnými. Agresivní pacienti. Babiš odhalil, co se děje v nemocnicích. A vy, chřipečkáři...

„Já vím, že mi píšete, kdy půjdou děti do školy, jak to bude na horách a další věci. Ale teď musíme …