Páteční útočníci z Nového Boru jsou nezletilí

02.11.2011 21:15 | Zprávy

Policie vypátrala páteční útočníky z Nového Boru. Jsou nezletilí, dvě dívky byli i opilé.

Páteční útočníci z Nového Boru jsou nezletilí
Českolipská policie vypátrala totožnost osob, které jsou podezřelé z pátečního útoku v Novém Boru. Skupina Romů tam v parku u kina napadla mladý pár. Policie uvedla, že všichni útočníci jsou nezletilí.

"Máme je ztotožněné, víme, o koho jde. Víc k tomu zatím říct nemůžu," uvedla policejní mluvčí Ludmila Knopová.

Oba napadené odevzla sanitka 

Celý Incident se stal v pátek večer v Novém Boru. Skupina Romů se vrhla na chlapce, následně do něj kopali a nepřestali, ani když mladík ležel na zemi. Vyvázl se zlomeným nosem, otřesem mozku a mnohočetnými ranami na hlavě. Několik ran do obličeje dostala i o tři roky mladší dívka, která byla v parku s napadeným. Oba odvezla sanitka do nemocnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: nip

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Co myslíte tím zvláštním statusem pro Ukrajinu?

A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

9:40 Výhrůžka Pavlovi a drsné výlevy provázejí jmenování Babišovy vlády

Dnes byla jmenována vláda Andreje Babiše, čímž se uzavírá vládnutí Petra Fialy. Prezident Pavel při …