Pět let vězení a zaplatit deset milionů. Státní zástupce navrhl tresty pro Martina Dvořáka a Ivo Rittiga

15.04.2019 18:44 | Zprávy

Pět let vězení. Takovýto trest navrhl státní zástupce Adam Borgula pro bývalého ředitele pražského dopravního podniku Martina Dvořáka a lobbistu Ivo Rittiga. Píší o tom ČeskéNoviny.cz.

Pět let vězení a zaplatit deset milionů. Státní zástupce navrhl tresty pro Martina Dvořáka a Ivo Rittiga
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivo Rittig

Kromě pětiletého trestu vězení navrhl Borgula mužům také peněžitý trest ve výši deseti milionů korun a zákaz činnosti. Vše by měli mít za to, že se podle obžaloby podíleli na rozsáhlém tunelování dopravního podniku. Firma měla údajně přijít nejméně o 457,5 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Zajímalo by mě, s kým byste případně šli do koalice?

Protože teď všechny vaše koaliční partnery dost ostře kritizujte. Hlavně STAN a ODS. Zajímá mě, zda jsou pro vás přijatelní jako koaliční partneři? Protože jestli ne, tak s kým jiným byste do koalice šli? Nebo jste usoudili, že bude jen opoziční stranou, jako třeba SPD, které to evidentně vyhovuje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

11:11 „Nevolte d*bily,“ vyzvala Nerudová občany. Reakce nepotěší

Europoslankyně Danuše Nerudová z hnutí STAN rozvířila na sociálních sítích debatu svými výroky. Tent…